2733
2734
عنوان

کسی طب اسلامی تبریزیان اشنا هست

125 بازدید | 13 پست

ایا خوبه ادامه بدم؟ من برا کیست درمویید و مشکلات قاعدگی رفتم گفتم خوب میشه حالا دارویی به نام ابهل دادن که پریود بشم چند روز بعدش پریود میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش میتونستم دهن باز کنم و یه چیزایی راجع به این طب بگم

اما حیف که دستم بسته س

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2738
چرا خب بگو تا همه بدونن چیز بدیه یا خوب؟

اگر منظورت از طب اسلامی آقای تبریزیان هست که باید بگم خواهرم راه اشتباه داری میری

به واسطه شغل پدرم میگم که از ایران انداختنشون بیرون

دوس داشتی باور کن نداشتی نکن

این آقا ادعا دارن که تومور هم میتونن درمان کنن

داروهاشون تماما تقلب هست

مردم ساده هم ساعت ها توی صف میمونن که برن ایشونو ببینن

کاش میرفتی یه سر به انبار داروهاشون میزدی که از کثافت نمیشه رفت توش

توی مشهد چندین انبار داشتن که پلمپ شده

خیلی چیزا درموردشون میدونم که متاسفانه اینجا محدودیت هست برای گفتنش

من برای اطلاعات گفتم پس خواهشا نریزین سرم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
اگر منظورت از طب اسلامی آقای تبریزیان هست که باید بگم خواهرم راه اشتباه داری میری به واسطه شغل پدرم ...

من که تا حالا استفاده نکردم از داروهاش ولی اینجور که شما میگی چرا مسئولین اطلاع رسانی  نمیکنن خب اگه واقعا انباراشون در این حد بده باید پلمپ بشه

من که تا حالا استفاده نکردم از داروهاش ولی اینجور که شما میگی چرا مسئولین اطلاع رسانی  نمیکنن خ ...

چرا عزیزم بارهاااااااا گفتن

برو توی سایتها ببین چی گفتن اما مردم قبول ندارن

اگر منظورت از طب اسلامی آقای تبریزیان هست که باید بگم خواهرم راه اشتباه داری میری به واسطه شغل پدرم ...

دستگیرش کردن ملت هنوز مریدشن😂 اون یکی رفته پیش پزشک دوا درمون کرده حالا جواب گرفته این وسطا ی سرم پیش این شیاد رفته نمیگه دکتر خوبم کرد میگه تبریزیان بود😂

دستگیرش کردن ملت هنوز مریدشن😂 اون یکی رفته پیش پزشک دوا درمون کرده حالا جواب گرفته این وسطا ی سرم پ ...

قربون دهنت خواهر

مردک شیاد