2737
2734
عنوان

خانومایی که خیلی به خودشون میرسن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 116 پست
کرم ضدافتاب چی میزنید؟ من بور هستم وقتی ضدافتاب میزنم مث گچ میشم حتی با رنگی هاش

من بایودرما اسپات میزنم البته یه حالت برق خفیف داره رو صورت که من با پد پنکیک روش میکشم برقشو میگیره

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بایودرما اسپات میزنم البته یه حالت برق خفیف داره رو صورت که من با پد پنکیک روش میکشم برقشو میگیره

قیمتش چنده؟اینم سفید میکنه مث گچ؟؟؟

کینه ای نیستم ولی آلزایمرم ندارم
2731
سرم هارو برای چی استفاده میکنی

من موهام خشکه برای اون استفاده می کنم

سرم دو فاز نلی برای قبل از سشوار کشیدن که موهام راحت شونه بشه

سرم روغن آرگان هم برای بعد از سشوار که انتهای موهام نرم بشه

2740
وسایل فانتزی شیک ورنگی بخربرا آشپزخونه که تو روحیه خیلی اثرداره. لاک های رنگی بخر. شاخه گل طبیعی بخر ...

مرسی از راهنماییت....اتفاقا خونم اصلا وسایل تزیینی نداره...ولی اهل خریدش نیستم...زیاد علاقه ندارم

ولی عوضش عاشق لاک و چیزای گوگولیم،ایشالله دختری بیاد دیگه با اون میخرم😂الان همسرم مسخره میکنه

اکستنشن مژ= مرگ مژه کراتینه کردن مو  فوق العاده سرطانزاست.

عزیزم این چه تفکریه که برای اکستنشن رواج پیدا کرده

اگه اکستنشن کاملا اصولی و جای مطمئن باشه

تبادل هوا داشته باشه

به موقع ترمیم شه

قبل ترمیم پاکسازی شه درست حسابی

و البته مراقبت های بعد از اون به درستی انجام شه

و اینکه دوره ای استراحت بدی به مژه

هیچ هیچ آسیبی به مژه نمی زنه

عزیزم من دو ساله دارم اکستنشن انجام میدم

هر سه ماه یا چهار ماه

دوماهی استراحت میدم به مژم

واقعا هیچ ضرری تووش ندیدم

مگه درآمد همسرتون چقدره؟

۶ تا ۸

سرپرست ترابری و مهندس کشاورزیه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
کرم ضدافتاب چی میزنید؟ من بور هستم وقتی ضدافتاب میزنم مث گچ میشم حتی با رنگی هاش

بایودرما

واقعا عالیه

تنها ضد آفتابی که میشه دور چشم بزنی

به مرور لک های کمرنگ رو کمرنگ تر می کنه

اصلا صورت رو برق نمیندازه اصلا تغییر رنگ نمیده پوستت

عزیزم این چه تفکریه که برای اکستنشن رواج پیدا کرده اگه اکستنشن کاملا اصولی و جای مطمئن باشه تبادل ...

گلم تغیری کردی عایا؟منم دوس دارم مژه هام پر بشه،اما طبیعی ب نظر بیاد...اکستنشن همون کاشت مژس؟

دوست دارم تقویت کنم مژه هامو

بایودرما واقعا عالیه تنها ضد آفتابی که میشه دور چشم بزنی به مرور لک های کمرنگ رو کمرنگ تر می کنه ...

من الان چندین ماهه دارم استفاده میکنم ولی متاسفانه هیییچ تاثیری رو لک ندیدم حتی حس میکنم لکه رو گونه ام بیشتر داره پخش میشه

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2706