2703
2553
عنوان

خانومایی که خیلی به خودشون میرسن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 116 پست

من مانتو سالی دو تا و اگه نیاز بشه بیشتر

شال هم تقریبا سالی یکی

لوازم آرایش اصلا مصرف نمی کنم. فقط رژ نهایتا اونم هر موقع تاریخش تموم شه عوض میشه. معمولا خود رژ تموم نمیشه

کارای دیگه مثل اصلاح صورت و ابرو هم که خودم انجام میدم در نتیجه هزینه ای نداره

کرم مرطوب کننده هر دو سه ماه تقریبا یکی میگیرم حدود ۴۰ تومن

کرم دست هم هر دو ماه اونم حدود بیست تا سی

تونر اونم چند ماه یک بار حدود سی تومن

کرم موبر اونم ماهی یکی دو تا تقریبا میشه ۱۵ تا ۳۰

سرم موی دو فاز هم تقریبا سه چهار ماه یکی هشتاد تومن

سرم روغن آرگان هم تقریبا چهار پنج ماه یکی هشتاد تومن (که دیگه این تموم شه تمدید نمیکنم) با سرم بالایی قطع میشه به جاش روغن می گیرم

همین

بقیه چیزا هم هر وقت لازم بشه

من برای آرایشگاه که هیچ خرجی ندارم.برای پوشاک هم هرماه نمیخرم،ولی پول از شوهرم میگیرم و اهل پس اندازم هستم.هروقت لازم شد چیزی بگیرم شوهرم بهم میده.آرایش صورتم کرم اصلا نمیزنم که پوستم خراب نشه،در حد رژ و ریمل و فر مژه.لارژم هستم خسیس نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم تو خونه پاكسازي ميكنم

ارايشگاه معمولا هر ٢٠ روز ي بار برا اصلاح

رنگ مو تقريبا هر ٢ ماه ي بار

ليزر هم الان ٤ ماه ميرم

كرم هم فعلا دارم د اعم از ضدافتاب و دورچشم و مرطوب كننده و ماسك مو 

شامپو هم هروقت تموم كنم چون شامپوم حدود ٤٠ تومن ميشه

قبلا از فيس واش استفاده ميكردم الان از شامپو بچه

برا لباس

تقريبا دوساله مانتو نخريدم امسال احتمالا پاييز يكي بگيرم

كفشم هروقت پاره شد ميگيرم لزومي نداره ده جفت داشته باشم

كيفم ٤ تا دارم ك تا چند سال برام كافيه

لباس تو خونه هم هروقت باز لازم داشته باشم اينجور نيست ك هرماه چند دست بخرم

دركل شايد با هزينه ليزرم ماهي ٢٠٠ تومنم خرجم نباشه

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
خانما من شوهرم ماهیانه اصلا بهم پول نمیده،هیچوقت کیفم خالی نشده،شغلش ازاده وهمیییشه پول توی خونه هست ...

وسایل فانتزی شیک ورنگی بخربرا آشپزخونه که تو روحیه خیلی اثرداره. لاک های رنگی بخر. شاخه گل طبیعی بخر بذار تو آب. اگه اهل آرایش نیستی بهترین شامپو و خمیردندون و اسپری بدن رابراخودت بخر 

2720
خوش به حالتون که اونقد کم خرجید کرم ضدآفتاب شوینده صورت به جای صابون ماسک های آبرسان و شفاف کننده ...

اکستنشن مژ= مرگ مژه

کراتینه کردن مو  فوق العاده سرطانزاست.

از اینکه خودم هستم، خوشحالم.  
منم همینطور، چند تا شومیز شیک دارم، چندتا پیرهن خوشکل و چند تا صندل رو فرشی، چندتا مانتوی خیلی آنتیک ...

اره وقتی اولویت داشته باشی تو زندگیت خرج کردنت هم هدفمند میشه الان من اصلا خجالت نمیکشم یه لباسی رو مدتها بپوشم چون بنظر من ارزش ادمها صرفا به تیپشون نیست. منم دارم سعی میکنم پولمو جمع کنم سهام بخرم و هر وقت چیزی تو دست و بالم باشه به کسانی که محتاجن کمک کنم هرچند ناچیز

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
برای کل بدن میرید لیزر؟ راضی هستید؟

نه فقط بيكيني و زير بغل فعلا

بله خييييلي راضي هستم

بتونم دست و پارو هم ميرم

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
2714

من شوهرم ماهی ۵۰۰ می ریزه حسابم ولی همشو خرج خونه میکنم.

لباس که اونقدر دارم که دلم میخواد همشون رو بدم بره ولی حیفم میاد. همشون هم قدیمی شدن.

برای پوست و مو هم که ی ماسک موی خوب دارم و روغن کرچک و کرم جوانه گندم و صابون جوانه گندم و ضد آفتاب خوب

اهل آرایش کردن هم که نیستم که بخوام خرج لوازم آرایش کنم.

هزینه اش چقدر میشه هر جلسه؟ با چه دستگاهی؟ درد داره؟

هر جلسه ١٣٠ تومن

دستگاه اس اچ ار

درد نداره اصلا فقط هرجلسه درجه دستگاه رو بالاتر ميبره ك ادم احساس سوختگي ميكنه اونم فقط ي ثانيه طول ميكشه ك با زدن ژل اونم رفع ميشه

2706