2733
2734
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 59599 بازدید | 523 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقد بدم میاد از این افکار مگ زن ادم نیست؟

برا ادم بودن و نبودنش نیست خودم ب شخصه میترسم ده شب تنها با بچه کوچیک برم

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

خلاصه اومدم خونه فقط یه ربع بیشتر از دو ساعتی که گفتم می مونم بیشتر مونده بودم وقتی اومدم داخل خیلی اروم گفتم چه خبرت بود اینقد زنگ میزدی

یهو دوباره داد کشید گفت خوب کردم ادم نیستی تو نباید میذاشتم بری

بازم توکمال ارامش کفتم چی شده حالا مگه تازه سرشبه

یهو اومد سمتم جلوی دخترم زد گوشم

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️
2740

اصل ماجرای اشکو بگو چجوری دراوردی

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

جالب اینجاست همه گیر دادن به پارک رفتن ساعت ده شب😐

اسی تو پست اول باید اینم اضافه میکردی ببخشید من ساعت 10 شب با دوستم رفتم پارک میدونم شماها نمیرین، لطفا اصل مطلبو بچسبین. 

وای خدا چرا ملت همچین میکنن😮😐

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

هنوز نگفته شروع کردین؟😐

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
برا ادم بودن و نبودنش نیست خودم ب شخصه میترسم ده شب تنها با بچه کوچیک برم

تنها نبوده دوستشم بوده بعددم شاید پارک پر تعددی بوده و مامور هم داشته 

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍
تابستون ساعت ده و نیم همچین دیر وقت هم نیست ، زن هم باشه چه مشکلی هست ؟ عجب تفکراتی 

یجوری میگن انگار عهد دقیانوسه 

یا زن خودش شعور نداره بره یه قدم بزنه 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706