2737
2739
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 59597 بازدید | 523 پست
عزیزم حداقلش اینه که دیگه اگه واقعا انصاف داشته باشه به خاطر اون حرمت دستشو بلند نکنه همینم کافیه ما ...

عزیزم مردا بعضی هاشون با اون مردای خوبی ک ما دیدیم فرق دارن ن آدمن ن خجالت و عقل و منطق و مردونگی سرشون میشه انگار برده دارن 

برای الله میان پرچمت جونمو میدم...

شوهرت که حقش بوده منم اگه روزی شوهرم بخاد دست روم بلند کنه نمیشینم مثل ماست نگاهش کنم و بدترشو سرش میارم  هیچجوره هم کوتاه نمیام ولی دعوا جلوی اون بچه شاید عیچوقت از ذهنش پاک نشه یادمه یه بار بچه بودم مامان بابام دعوای لفظی میکردن من رفته بودم تو کوچه با چشم گریون به همسایمون میگفتم مامان بابام دعواشون شده شاید بدترین صحنه برای بچه همین کتک کاری پدر و مادرباشه 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولش اسی به شوهرش تند گفته چته هی زنگ میزنی!

خب میگه اروم گفتم

ولی اصلا نمیشه قضاوت کرد چون ما تو زندگیشون نیستیم و شاهد بحثشون نبودیم

به طور کلی من میگم زندگیتون رو فدای دوست نکنید

اولویت مرد و زن باید خانوادش باشه

به خودم سر زدم..حالش اصلا خوب نیست 🚭
2731
منم‌جیغ کشیدم که وحشی چرا روم دست بلند میکنی  اونم منو هل داد تو اتاق خواب منم دست گذاشتم تو یق ...

هيچ وقت كنايه نده،منم شوهرم خيلي ناراحت باشه همش دعوا مي كنه

اون لحظه فقط سكوت مي كنم اينقد ميگه كه دلم مي خواد كله شو بكنم

أما می دونم با جر و بحث و حرف از جانب من عصبانی تر می شه سکوت می کنم

پنج دقه بعد خودش پشیمون میشه

تو هم از بیرون اومدی اصلا حرفی نمی زدی  تا بحثی پیش نمیومد

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!

خوب کاری کردی زدی 

دلم خنک شد 

مردا بدبختن همشون

تا میبینن به زنه داره یه کم خوش میگذره

زود میخان از دماغش دربیارن 

حالا اگه ننه شون بره تا دو شب بشینه پارک کیففف میکننا

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
عالی عالی ...من دو پایه از شوهرم بیشتر درس خوندم ولی همیشه احترامشو نگه داشتم

تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن که...

اون اقا هم میتونست جلوی خودشو بگیره.

چون مرداهمیشه زور گو هستن ومیزنن فکرمیکنیم تا کمی اشک تمساح بریزن حق با اوناست وگناه دارن.زن عین برگ گل.

به قول همسرم زن رو باید مثل مهر بوس کرد گذاشت توسجاده نه عین کیسه بوکس بزنی

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
البته این بهترین راهکار بود که اصلا بحث پیش نیاد ولی تو دعوا دفاع از خود استارترو تحسین می کنم!

منم دفاع رو تحسین میکنم ولی تحقیر رو نه

تحقیر مال وقتیه که قراره زندگی تموم بشه

اگه همسرت رو تحقیر کنی بعدش آثار اون حقارت تو زندگی خودته

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2740
بزننننننننننننننننننن حق نداره بهت توهین کنهههههههه حرفای بقیه رو گوش نکن عزیزم نمیدونم بخاطر زندگیت ...

آره بخدا کاش با دست بزن با چوب میزنه یا کمربند طوریمیزنه که داغون میشم یه خانواده درستی ندارم ازم حمایت کنن فقط در برابرش ترس میگیرم 

فقط میگم طفلک بچت تو رو خدا جلو اون طفل معصوم نمی‌کردی این کارو می‌دونی چه آسیب روحی جبران ناپذیری ...

چیکار میکردم؟بازم قهر میکردم که باز بخاطر دخترم برمیگشتم...تازه ماهم خونواده خودم و هم شوهرم توی یه خیابونیم واگه می رفتمم همه فهمیدن و یه جورایی مشکل شخصیمون عمومی میشد

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️

به به مدال طلا ارزونی شما شیرزن 😳😳😳😳از نتایج نی نی سایت اومدن و تاپیک ونظر خوندن همین میشع دیگه خانم بسکه خونده شوهرت زد ده برابر توام  بزن اینم اینجوری تلافی کرده.بابااااااا مگه جنگله؟؟این چ وضعشه؟شوهره وحشی بازی دراورده احمق بوده یه کار گهی کرده تو که یه خانم باشخصیتی اینکارت چیه؟همون سیلی و ک زد میرفتی تو اتاق درم قفل میکردی تا چندروز حرف نمیزدی حساب کار دستش بیاد واقعااااا تعجب میکنم اونایی ک میگن ای ول آفرین...😳😳😳😳 خب اون سیلی زده اینم زده ده برابر مرد میزنه این چکاریه اخه زشته والاه ماها ادمیم منطق و عقل و زبون رو گذاشتن واس این روزا

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
امروز با دخترم خیلی حرف زدم گفتم گاهی پیش میاد مامان ولی باهم اشتی میکنیم ما کار بدی کردیم نباید باه ...

کار خوبی کردی.

به نظرم جلودخترت هم از معذرت خواهی کنید.

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.  
خداشاهده هزار بار به شوهرم گفتم جلوی بچه بحث نکن اما اون بود که رعایت نکرد منم آدمم منم جدا از مادرب ...

می فهمم

و مطمئنم دیگه تکرار نمی کنی یا لااقل راه دیگه ای رو برا تنبه شوهرت انتخاب می کنی چون معلومه خودت متوجه آسیب این بحث ها برا بچه ت هستی

هيچ وقت كنايه نده،منم شوهرم خيلي ناراحت باشه همش دعوا مي كنه اون لحظه فقط سكوت مي كنم اينقد ميگه كه ...

به خانوادتم تاحالا توهین کرده؟

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
عزیزم  خواهرانه  و بی  طرف  بهت  بگم  خیللللی  کار  بدی &nbs ...

تورخدا اینجوری نگو ادم مگه زنشو کتک میزنه؟ اگه زد باید خودشم بخوره دیگه ینی چی اخه

چون مرده بزنه ولی نخوره؟

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
2706