2737
2734
عنوان

اين دفعه خواهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3145 بازدید | 191 پست
نه مهم به نام بودن نیس اما چون اون تو خونس این ازدواج کرده که حق نداره بگه کمتر بیا دیدن پدر و مادرت ...

حدی داره دیگه، کسی نگفته اصن نیا، ولی هر روز هر روز دیگه غیر عادیه

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ...ان شالله همه چی درست میشه عزیزم چرا از چشم بی افته ،هرکی به دختر مجرد همچین نگاهی داشته با ...

مرسی عزیزم خیلی لطف داری

ولی واقعا همینه خانواده ها بچه های متاهلشون براشون اولویته

من که خیلی جاها دلم شکسته  

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2731
اتفاقا من همیشه به پدرمادرم سر میزنم اونا خیلی خوشحال میشن چون خیلی تنها هستن

بله خانواده ها مثل هم نیستن 

یکم ادم گرفتار بشه یا دیر کنه هزارتا زنگ میزنن خوب بعصی خانواده ها هم سرد و یخ کرده هستن دیگه چه میشه کرد 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
نه بابا گمونم صفحات اول گفت تنبلم ناهار درس نمیکنم

من ندیدم ولی تا کی ...

الان خونه ما هم مامان همش اشپزی میکنه،منم بلدم ولی خوشم نمیاد جز وقتایی که مسافرت باشه

دیگه از یکجایی ادم مجبور میشه کدبانو بشه😃

مرسی عزیزم خیلی لطف داری ولی واقعا همینه خانواده ها بچه های متاهلشون براشون اولویته من که خیلی جاه ...

نشنیده بگیر اصلا

اونم دختر مجرد،خانواده اگه میدونستن دختر خونه چقدر مهمه دلش رو نمیشکستن

بعدم متاهل و مجرد هیچ فرقی باهم ندارن..

گاهی تفکر نادرست باعث ازار میشه 

اما سرنوشت و آینده ات که دست اونها نیست

پس نذار رفتارشون روت اثر بذاره و افسرده ات کنه

2738
نشنیده بگیر اصلا اونم دختر مجرد،خانواده اگه میدونستن دختر خونه چقدر مهمه دلش رو نمیشکستن بعدم متاه ...

دعا کن برام عزیزم

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
بله خانواده ها مثل هم نیستن  یکم ادم گرفتار بشه یا دیر کنه هزارتا زنگ میزنن خوب بعصی خانواده ه ...

کدوم سردی؟ اتفاقا الان که رفت وامد از. تعادل خارج شده سرد شدیم..خسته کننده شدن دیگه..وگرنه چند روز که نیان خیلی دلمون تنگ میشه

اگه فقط خودتی اشکالی نداره خوشحال میشن

خونه پدرشوهرم‌میرم.خودم و شوهرم و دوتا بچه هام.اما به خدا خیلیی حواسمون هست اذیت نشن.تا بچه ها ی شب بدقلقن ده دقیقه ای بلند میشیم.پدرشوهرم مریضه و پیر.شوهرم میگه دلم نمبخواد بعدا حسرت بخورم کاش بیشتر پیشش بودم.ما هرشب میریم و چون شوهرم دیرمیاد از سرکار معمولا شام اونجاییم اما به خدا بچه ها جون هیچکی برا ی لقمه نون نمونده اگه من بچه ی مریضمو برمیدارم میرم اونجا هرشب،اگه با اینکه خستم بازم میرم برا شامش نیس به مرگ جفت بچه هام...برا شاد شدن دل اوناس‌

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2706