2733
2734
عنوان

کیا مادرشوهرشون مرده یا اطرافیانشون کسیو دیدن که مادرشوهرش مرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3062 بازدید | 90 پست

و منم دوس ندارم مادرشوهرم چيزيش بشه واقعا، آدم خيلى خوبى نيست ولى نميتونم ببينم شوهرم براى مرگ مادرش غصه دار شه بهش فك ميكنم دلم يه جورى ميشه خدا نگهدارش باشه و به راه راست هدايتش كنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر شوهر خواهرم پارسال مرد 

شوهر خواهرم از اونایی نبود ک بچه ننه باشه و مادرش خیلی تاثیر تو زندگی بذاره ولی خدا بیامرز ی نفر تو اطرافیانش از دستش اسایش نداشت 

واقعااااااا ادم بدی بود میگن پشت سر مرده حرف نزنید دستش از دنیا کوتاس 

ولی خیییلییی بد جون داد 

خییلیییییییی

2728

تروخدا نگو اینجوری البته شاید انقد دق به دلت کرده که تا این حد متنفر شدی نمیدونم ولی خودمونم یه روزی قراره مادرشوهر بشیم نمیتونم تصور کنم عروسم آرزوی مرگ کنه برام

خدا مادرشوهرمو حفظ کنه ان شالله سایش بالا سر بچه هاش باشه🙏

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
خوش به حالت.از شوهرت راضی هستی؟

ولی پدرشوهرم تو کوچکترین مسائل خصوصیمون هم دخالت میکنه ولی شوهرم بهش اجازه نمیده خداروشکر شوهرم طرف منه

لطفا برام صلوات بفرست😘مرسی که گلی😍
من پدرشوهر و مادر شوهر ندارم. دو سال هست فوت شدن. و واقعا نبودشون حس میشه☹️

جان من بیخیال.برو خونه سالمندان هر از گاهی نبودشون رو حس نمیکنی. 

خدایا ناامیدم نزار
خب بهتر شو زندگیش؟

عالی شده

فقط بدیش اینه الان پدر شوهرش پیر و تنهاست

باید پدرشوهرشو جمع و جور کنه

غذا بپزه

مریض میشه میاد خونه خالمینا

اینجور چیرا

من همونم که خدا به فرشته هاش گفته این هرچی خواست بهش ندید
2740
اتفاقا مادرشوهرم قبلا دوست مامانم بود خیلی گل بود حیفش،،برعکس پدرشوهرم تو همه کارامون دخالت میکنه

پس خدا بیامرزه کار دنیا برعکسه خوبا رو میبره هرچند یادشون تو دلای ما زنده اس انشالله پدرشوهرتم ب راه راست هدایت میشه یا ب زنش ملحق شه 

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
خوش به حالت.از شوهرت راضی هستی؟

اره....خیلی....خاهراش هستن حتی خاهراش نوه و نتیجه دارن....من ولی یه بار که دخالت کردن تو رابطمون البته این دخالت از طرف خانواده خودم بود یه جنجال ایجاد نمودم....و گربه رو دم حجله کشتم....بعد کلی قهر و دعوا و سزسنگینی....شبش با منت نوشتم که من ترو ساده به دست نیاوردم بذارم هرکسی تو رابطمون دخالا کنه....ذقیقا اینو وقتی کسی حرفی بزنه متقابلا میگن...

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

خدایا من همه تلاشم رو میکنم خوب باشم تو هم کمکم کن در آینده واسه عروسم مادرشوهر خوبی باشم تا عروسم آرزوی مرگم رو نکنه😑😑😑😖😥

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2706