2733
2739
عنوان

چه جوری میتونن واقعا😭😭😭😭

211 بازدید | 11 پست

دبیرستان بودم  ی پسر پولدار عاشق دوستم شد پسره یکمممم زشت بود ولی خیلی پولدار خیلی 

دختره خوشگل، خوشگل ک میگم یعنی جوری ک تو مدرسه صب ب صب اینو میبردن دفتر ک چرا ارایش کردی برا این ک نمیتونستن اون همه خوشگلی رو درک کنن فک میکردن ارایش داره ولی خونواده خوبی نداشت خلاصه این همکلاسیم ب کمک مامانش خونواده پسره رو راضی کردن اینا باهم ازدواج کردن ولی خونواده پسره راضی نبود منم بعد دیپلم و ... ازش جدا شدم دیگ خبری ازش ندارم امروز دختر عمه مامانم ممدکار تعریف میکرد ی پسره هست هر موقع میبینمش تن و بدنم میلرزه اره این با یکی ازدواج کرد دختره همه چیو ازش گرفت بعدم با ی پسره فرار کرد و .... الانم پسره ب خاطر کارای زنش معتاد شده تزریق میکنه و ... وای اخرش اسم پسره رو گفت اشکام شر شر ریخت پسره همون شوهر دوستم بود اصلا باورم نمیشه تونسته باشه ب این پسر خیانت کنه  اخه پسره خیلی کارا واسش کرد 😣😣😣😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740