2737
2734
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40860 بازدید | 1198 پست
خب اگه از نتایج مقالات و تحقیقات استفاده نشه دیگه ابن همه تحقیقات به چه درد میخوره

خوب تا وقتی که نتیجه اثرگذاری و مهمی حاصل نشه این مقالات نهایت استفادشون چند دقیقه ارائه در کنفرانسه . 

من همه چی میریزم متنوع هربار یه چیزی بهتون پیشنهاد میکنم یبار با عدس ماکارانی بزارین خیلیییی خوشمزه ...

عزیزم ما با نخود لوبیا میپزیم ما خیلییییییی عجیبیم

خیلییییییییی

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما یه مدت وضع مالیمون خیلی بد شده بود پول نداشتم گوشت چرخی بخرم سویا خریدم امتحانی 

بااینکه دوس نداشتیم ولی وقتی نداری و جاره ای نیس باید سویا مصرف کنی اما الان ک پول دارم لب نمیزنم به سویا 

2731

من جفتشو ميريزم

سويايه خالي دوس ندارم زياد گوشته خالي ام كلا دوست ندارم با ماكاروني 

سره همين از جفتش ميريزم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
ما یه مدت وضع مالیمون خیلی بد شده بود پول نداشتم گوشت چرخی بخرم سویا خریدم امتحانی  بااینکه دو ...

ادم‌ خوبه گذشته اش رو‌فراموش نکنه

حالا تو این گرونی انقدر گوشت بخور تا خدایی نکرده باز وضعت مثل قبل بشه

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
خوب تا وقتی که نتیجه اثرگذاری و مهمی حاصل نشه این مقالات نهایت استفادشون چند دقیقه ارائه در کنفرانسه ...

حق با شماست

اما من متوجه شدم اکثر نی نی سایتیا اطلاعات جسته گریخته و کوچه بازاری خودشون رو به حاصل تحقیقات تجربی و دقیق، برتر میدونن😂😂😂😂

2738
من که آشپزی نمیکنم ولی چرا عزیزم، توی ماکارونی، پیراشکی و... استفاده میکنیم

اشپزی نمیکنی؟

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
حق با شماست اما من متوجه شدم اکثر نی نی سایتیا اطلاعات جسته گریخته و کوچه بازاری خودشون رو به حاصل ...

نی نی سایتیا که هیچ کل مردم ما و به عبارتی کل مردم جهان سوم همینن . مثلا یکی از اعتقادات ابلهانه در جامعه ما مرغ هورمونیه