2737
2739
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40860 بازدید | 1198 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خووبه بابا من سه سال بزرگترم هنوز توامپاس شوهرم😆

حیف آقات بهت گوشت نداده و توام ضعیفی جون‌ نداری

وگرنه میومدم خواستگاری برا داداشم 

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
2728
عزیزم بهتره دیگه ادامه ندیم چون به جهالت و متعصب بودن متهم میشیم ، کسانی که اونها براشون بسیار ایده ...

درسته مهربونم.. اما این اتهام هم شیرینه.. چون ما اطلاع رسانی کردیم و پیش وجدان خودمون راحتیم مهربونم ....
امین...
زیر چتر حمایت خدا باشی مهربونم

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2738
ولی قطعا ب درد نخورن ک ارزونن هیچ گربه ای محض رضا خدا موش نمیگیره

ارزونیش به بدرد نخوریش نیست بخاطر ارزونی گوشت تو مثلا قرقیزستانه. 

تو کشورهای مختلف قیمت مواد خوراکی متفاوته مثلا گوشت گوسفند تو ایتالیا خیلییی ارزونه بجاش مرغ گرونه. یا عسل طبیعی و اصل خیلی خیلی ارزون ولی اینجا تا کیلویی ۱میلیون هم میره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
گوشت نداده ولی 63کیلواما تازه ترگل ورگل زیبام هستم😂😂

آیا حاضرم شما را به عقد دائم برادرم با مهریه یه گونی سویا و نیم کیلو گوشت و یک سی دی مستند درباره ی سویا در بیاورم؟؟؟؟

عروس رفته سویا بیاره

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
مانترا خودش مال اونور آبه دیده که اینارو باهم لقاح نمیدن باهاش بحث نکنید 

کدوم ور؟🤔

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
درسته مهربونم.. اما این اتهام هم شیرینه.. چون ما اطلاع رسانی کردیم و پیش وجدان خودمون راحتیم مهربونم ...

بله گلم ، ما وظیفه خودمونه انجام دادیم ، در راه رضای الهی از سرزنش هیچ سرزنش کننده ای نباید ترسید ، همچین گلم ، موفق و سربلند باشید 

يه وجه مشترك كه همه كسايي كه ميان همه چيو به فراماسونري ربط ميدن اينه كه معمولا منبع همشون يه مستند كه معمولا توسط به گروه خاص ساخته شده و كلا همشو وحي منزل ميدونن حتي زحمت نميكشن برن يكم سرچ كنن بعدم هاليوود فيلماي زيادي ساخته كه صريحا در مورد جن و شياطينه اما ای تی یعنی هوش فرازمینی که مدتهاست از مد افتاده فیلمسازی براش حذابیتشو از دست داده دیگه اینار که همه میدونن کشف جدید چی دارین