2733
2739
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40844 بازدید | 1198 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیم و کجام؟ من کی از فراماسونری دفاع کردم این مسایلی که شما گفتی چه ربطی به حرف من داره فقط خوا ...

بله من توی صحبت هام گفتم مسئولین منافق هم باهاشون همدستن ، هیچ کس رو ندیدم از ماسون ها دفاع کنه مگر یا جاهل باشه یا منفعتی از اون ثروتمندان کثیف و کریه بهش برسع ، همین ، باشه من و ما کوریم ، شماها بیناهای مطلقید 

2731
چهارساله ازدواج کردم عزیزم طبیعی باردار شدی یا دارو

اولی بعد ۶ ماه طبیعی 

دومی... ماه بعد یه سقط که خودم انجام دادم 

سقط که کردم دیدم دوباره پری نمیشم و بیبی زدم و باردار بودم دوباره

یعنی نه سالگی 😳😳😳کجایی هستی

نوزده سالگی

الان ۲۳سالمه و چهارسال قبل ازدواج کردم

اخه من با چه امیدی توروبگیرم برا داداشم

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
اولی بعد ۶ ماه طبیعی  دومی... ماه بعد یه سقط که خودم انجام دادم  سقط که کردم دیدم دوب ...

من این ماه دوتا فولیکول نوزده داشتم و دوتا آمپول اچ سی جی زدم

ده روز دیگه معلوم میشه مامانم یا نه

2740
عه فک کردم گفتی چارده

آیا میدانید سویا باعث تاری چشم می‌شود؟

آیا میدانید خود سویا هم فکر نمیکرد یه روزی انقدر معروف بشه که اینهمه آدم در موردش حرف بزنن؟؟؟

آیا میدانید سویا باعث تاری چشم می‌شود؟ آیا میدانید خود سویا هم فکر نمیکرد یه روزی انقدر معروف بشه ک ...

آیا میدانید خود سایه هم فکر نمیکرد اینهمه آدم در مورد تاپیکش نظر بدن

من با گوشت بدم میاد مامانم با گوشت درس کنه نمیخورم 

با سویا دوس دارم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
من با گوشت بدم میاد مامانم با گوشت درس کنه نمیخورم  با سویا دوس دارم

افررررررین یه دختر خوب تو تاپیک پیدا شد واسه ما کلاس نذاره

از نظر شما مضرات سویا چیه ؟ بفرمایید تا براش جواب و مقاله بزارم .

بدلیل وجور هورمون استروژن در سویا مصرفش باید به حداقل برسه

در زنها باعث سرطان پستان و دهانه رحم و در مردان باعث ناباروری و در کودکان باعث بلوغ زودرس میشه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
افررررررین یه دختر خوب تو تاپیک پیدا شد واسه ما کلاس نذاره

😂😂🤦🏻‍♀️خب حقیقت گفتم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706