2737
2734
عنوان

کیاخسته آن ازبس دکتررفتن وقرص خوردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 91 بازدید | 18 پست
منم ۳۵ سالمه چطوری یا چی به خودت گفتی که دیگه حسرتش رو نداشته باشی

ساده نیست چون به افکار و باورهای شما بستگی داره. همسرت هم مهمه.

من باور دارم که بعضی چیزا را نمیشه بدست اورد

هر نعمتی مسؤولیت داره.

خدا هرچی بهت نده چیز دیگری بهت میده

خیلی کسانی که دلسوزی میکنن برای من دنیاشون اندازه من بزرگ نیست. اونچه برا خودشون ارزشه را مایلند من هم داشته باشم. بگذریم از مداخله گران

و ...

بازم بگم؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
ساده نیست چون به افکار و باورهای شما بستگی داره. همسرت هم مهمه. من باور دارم که بعضی چیزا را نمیشه ...

نه عزیزم کافیه . منم دقیقا حس شما رو دارم . هر چند کامل نا امید نشدم و‌پیگیری میکنم  کم ووبیش . ولی خودمو آماده کردم که نشه . خواستم بدونم شما از کدوم دسته این آخه یه عده با قهر و غصب باهاش کنار میان خیلی فرق داره با اینکه شاکر باشی و باهاش کنار بیای

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونطوریم که بگی عاشق بچه هم نیستم ولی دوسدارم تجربه ش کنم شوهرم خیلی عاشق بچه س فامیلای خودموشوهرم خیلی عقب موندن سرهمین بچه دارنشدن یه زخم زبونایی میزنن ۳ساله باهیچکدومشون رفت وامدنداریم نمیدونم شایدنمیتونم باموضوع کناربیام زودرنج شدم زبون درازم نیستم جواب همه روبدم اصلابعضیایجوری حرفومیپیچونن نمیشه جواب داد

2731