2737
2739
عنوان

قران برای بچه ها

108 بازدید | 19 پست

بچه منم واقعیتش علاقه ای نداره.یعنی دوست نداره بشینه کنارم باهم قران بخونیم.حتی شده به من گفته من دوست ندارم.جدیدا وقتی داره بازی میکنه من براش قران با صدای بچگونه میگدارم.در حین بازی یه وقتایی تکرار کرده اما خیلی دست و با شکسته.کس ایده دیگه ای داره؟قصدم حفظ قران نیست فقط میخوام علاقه اش بیشتر کنم.

بنظرم چندماهی بیخیالش شو اینجوری زده میشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همین مشکل دارم. یه مدت جایزه براش در نظر گرفتم سعیش بیشتر شد ولی فکر نمیکنم تاثیر تو علاقه اش دا ...

پسرمن بشدت بابائیه هرکاریم باباش انجام بده تکرار میکنه.

الان دوتا نوحه حفظه دعای فرج حفظ داره باباش قران بخونه ی نهج البلاغه بهش میدم میشنه کنار باباش میخونه نمازم حرکاتشو بترتیب خوب بلده همش از حب باباشو تکرار کارای همسرمه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

اجباری ندارم براش.در حین بازی براش میگدارم.هر بار هم گوش داده یک ستاره براش کشیدم تا زیاد بشه یه مدال بهش بدم اما خودش علاقه نداره بره تی وی روشن کنه و نگاه کنه.چرا اینطوریه؟

2738

عزیزم بچه ی گلتون چند سالشه؟

زیر 7 سال یادگیری مستقیم نداریم، یعنی نباید بگی بیا بشین گوش کن، بیا بشین تکرار کن، باید تمام آموزش ها غیر مستقیم باشه یعنی همراه با بازی..برای یاد دادن قران بهتره از یه مهد قران کمک بگیری، اونا بهتر میتونن راهنماییت کنن چطور با بازی میتونی اموزش هم داشته باشی

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

به نظر من کلاس قرآن بنویسیش خیلی بهتره 

چون بچه های هم سن خودشو می‌بینه تشویق میشه

برادر زاده من حرم حضرت عبدالعظیم کلاس می ره الان ۲ جز کامل حفظ شده 

روز عید قربان هم دعوتشون کرده بودن شبکه  قرآن

عزیزم بچه ی گلتون چند سالشه؟ زیر 7 سال یادگیری مستقیم نداریم، یعنی نباید بگی بیا بشین گوش کن، بیا ب ...

نه نمیگم بیا بشین گوش کن.فقط وقت بازی براش میگدارم البته خودمم تکرار میکنم.گاهی میبینم اونم تکرار میکنه .فقط میخوام گوشش عادت کنه.هیچ علاقه ای به حفظ قران یا شعر نداره.اما متاسفانه اگه اهنگ باشه جلوتر از همه ماست

پسرمن بشدت بابائیه هرکاریم باباش انجام بده تکرار میکنه. الان دوتا نوحه حفظه دعای فرج حفظ داره باباش ...

خدا نگهدارش باشه. بچه من گاهی نه همیشه خودش میاد برای نماز وایمیسته. ولی اخرش میگه پسر خوبی بودم نماز خوندم.نگرانم فقط برای خوشایند دیگران این کارو کنه. الان ۴سال و نیمهشه

2706