2733
2734
عنوان

ادامه تحصیل

119 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من عضو جدیدم ، و ۳۴ سالمه و یه پسر ۸ ساله دارم ، دیپلمم و قصد دارم ادامه تحصیل بدم ، بین پیام نور فراگیر و دانشگاه علمی کاربردی موندم کدومشون و برم 

دوستانی که تجربه  دارن لطفا راهنماییم کنن ؟

مرسی عزیزان 😍😍

همه شهریه هاشون عین همه اگه نمی تونی بری سرکلاس پیام نور بهتره اگه مدرک  مهم تره برات اعتبارش سراسری شرکت کن روزانه قبول شو شهریه هم نده الان که دانشگاه سراسری هم دارن روزانه بی کنکور بعضی رشته ها می گیرن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بیست و پنج سالمه و دیپلمم میخوام فراگیر بخونم ایشالا ولی چندتا مشکل دارم.یکی اینکه من هنرستان دیپلم گرفتم و الان میگن باید بری متفرقه امتحان بدی اول پیش دانشگاهی رو بگذرونی و بعد بیای دانشگاه و دومین مشکلم اینه مدرک دیپلمم رو قاطی لوازم و مدارک دزد از منزل پدرم برده.کسی اطلاعات داشت ممنون میشم

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
2731
همه شهریه هاشون عین همه اگه نمی تونی بری سرکلاس پیام نور بهتره اگه مدرک  مهم تره برات اعتبارش س ...

امسال کنکور دادم رتبه ام شده سی هزار انسانی ، خواستم برم پیام نور ولی شهرمون از طریق کنکوردانشجو نمیگرفت ولی برای فراگیر گفتن ظرفیت دارن 😐

منم بیست و پنج سالمه و دیپلمم میخوام فراگیر بخونم ایشالا ولی چندتا مشکل دارم.یکی اینکه من هنرستان دی ...

آره عزیزم باید پیش بگذرونی

برای دزدیده شدن مدرکتم نگران نباش

بری آموزش و پرورش منطقه بهت گواهی میدن

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
امسال کنکور دادم رتبه ام شده سی هزار انسانی ، خواستم برم پیام نور ولی شهرمون از طریق کنکوردانشجو نمی ...

تکمیل ظرفیت میادمی تونی دوباره انتخاب رشته کنی 

باید شرایط خودتو در نظر بگیری ۴ ساله کارشناسی دوری نزدیکی رشته اینا همه مهمه شما که بچه داری باز برات سخت تر هم هست 

آره عزیزم باید پیش بگذرونی برای دزدیده شدن مدرکتم نگران نباش بری آموزش و پرورش منطقه بهت گواهی مید ...

عزیزم مشهد دیپلم گرفتم باید برم اموزش و پروش مشهد؟ در مورد پیش گذروندن راهنمایی میکنی؟باید کتابارو بگیرم و بخونم و موقع امتحانا برم؟

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
میتونم بپرسم  قصد ادامه تحصیل ب هدف کار دارین یا مدرک؟

قصدم ببشتر برای کار ، مدرک جداگانه برای مربی پیش دبستانی داشتم و ۸ سال هم سابقه کار دارم ولی میخوام برم ، کلاسای پایه درس بدم یا یه مهدکوک تاسیس کنم ، واینکه یکی از اقوام هم شرکت خصوصی داره بهم گفته لیسانس یه رشته و بگیر و خودش قرار بهم  حسابداری یاد بده که برم شرکتشون کار کنم ، ولی شرطش حتما مدرک کارشناسی رشته خاصی هم نگفت البته نمتونم زیادم به قولشون امیدوار باشم ، به خاطر همین هم واسه انتخاب رشته و دانشگاه  موندم  اگه بخوام مهد بزنم یا معلم بشم رشته اش مهمه 

عزیزم مشهد دیپلم گرفتم باید برم اموزش و پروش مشهد؟ در مورد پیش گذروندن راهنمایی میکنی؟باید کتابارو ب ...

درخواست دوستی بده کمکت کنم

منم مشهدم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
منم بیست و پنج سالمه و دیپلمم میخوام فراگیر بخونم ایشالا ولی چندتا مشکل دارم.یکی اینکه من هنرستان دی ...

برای مدرک میتونین برین آموزش پرورش دوباره اقدام کنین ، موفق باشی 

قصدم ببشتر برای کار ، مدرک جداگانه برای مربی پیش دبستانی داشتم و ۸ سال هم سابقه کار دارم ولی میخوام ...

اگه واقعا آشناتون قول داده و میشه حساب کرد حسابداری برین

وگرنه الان خیلی کم برا معلمی میگیرن 

مگه چقدر استخدام میکنن و تازه اونم فقط اونایی ک پارتی دارن بله اطرافم هستن ب امید معلم شدن رفتن پیام نور خوندن ازمونم میدن ولی نمیگیرنشون

...
اگه واقعا آشناتون قول داده و میشه حساب کرد حسابداری برین وگرنه الان خیلی کم برا معلمی میگیرن  ...

انقد پارتی بازی شده واسه استخدامی  متاسفانه همون به قولش نمیتونم زیاد امیدوار باشم دیشب داداشم گفته که ایشون از این قولا زیاد میده ، امیدوارم ایندفعه مردونه رو حرفش باشه 🙏🙂  شهریه پیام نور فراگیر و علمی کاربردی فرقی میکنه یا کدومش بهتر اطلاع دارین ؟