2733
2734
بله
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی به تعبیرتون از حامله شدن داره. 1- نزدیکی کرده باشه؟ 2- جواب ازمایشش مثبت بشه؟ 3- لانه گزینیه جنین انجام بشه
در مورد اولی جواب منفیه و دوتایه دیگه مثبت. چون بعد از نزدکی و لقاح 7 روز طول میکشه که رویان به رحم برسه و اگه سه روز بعد پریود شه محیط برایه لانه گزینی و حامله شدن مساعد نیست

سلام.۵روز مونده به پریود نزدیکی باشه چند درصد احتمال بارداری هس؟اونموقع زمان تخمک گذاری بوده؟

۶روزم هس پریودم عقب افتاده

به جهان خرم از آنم که جهان خرم ازوست/عاشقم بر همه عالم که همه عالم ازوست...
سلام عزیزم.شما ۵ روز مونده به پریود اقدام کردی؟باردار شدی؟

سلام خانومی.نه بابا از اونموقع ۵؛۶ماه میگذره.بعده ۵ماه باردارشدم تازه😊

سلام خانومی.نه بابا از اونموقع ۵؛۶ماه میگذره.بعده ۵ماه باردارشدم تازه😊

به سلامتی عزیزم.میشه از اقدامت بگی؟منم منتظرم.دارو مصرف کردین؟چقدر بعد از نزدیکی خوابیدی؟چیکارا کردین قبلش؟

به سلامتی عزیزم.میشه از اقدامت بگی؟منم منتظرم.دارو مصرف کردین؟چقدر بعد از نزدیکی خوابیدی؟چیکارا کردی ...

فدات قسمت خودت ان شاءالله.نه دارویی مصرف نکردم طبیعی باردار شدم.اوایل یه ماه مدروکسی خوردم که بهم عوارض داد قطعش کردم.بعده نزدیکی حداقل نیم ساعت دراز میکشیدم.با کیت هم تخمک گذاریمو پیدا کردم اقدام کردم اونروزا.البته بعده پاکیم هم اقدام داشتم

2706