2733
2739
عنوان

بیاین کمک کنین.بخدا دیوونه میشم یاد دیشب میفتم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7080 بازدید | 356 پست
حتما میخونم بعد این. مرسی عزیزم که انقدر مهربونی و ممنون بابت دعاهای قشنگ.خیلی انرژی گرفتم از حرفات ...

فدات شم....بسلامت خواهرم  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزان گروه هست عالی برای رسیدن به حاجاتتون با عکس مژده حاجات اعضا رو گذاشته شما هم امتحان کنید 

لینک گروه توکلت 

https://t.me/joinchat/NTwAHlf_WZF_2K_w6bcN-Ahttps://t.me/joinchat/NTwAHlf_WZF_2K_w6bcN-A

2731
به امام زمان بقران بجان بچه هام دارم دیوونه میشم.خودمم موندم دلیلش چیه.اخه ادمی هم نیست چشم داشته با ...

مردا خیلی کثیفن 

حتی از صحبت کردن یه زن هم لذت میبرن 

همون زن دوست شوهرم که گفتم شوهرم همیشه بهم میگفت ببین زن امین چه قشنگ میخنده همش

و

در حالی که زنه یه زن معتاد عملی که ریخت و قیافه نداره انقدر گل و سیگار میکشه رنگ رخش زرد زرد دندوناش همه زرد و سیاه 

ولی شوهر من محو خنده هاشه 

منم که گفتم باهم بریم بیاریمش و نذاشت واسه اینکه راحت تو راه باهاش بگو بخند کنه 

اگر من بودم نمیتونست

بختمون لنگه ی همه منم بیخ گوش مادر شوهرم و کتک خور شوهر

مردا خیلی کثیفن  حتی از صحبت کردن یه زن هم لذت میبرن  همون زن دوست شوهرم که گفتم شوهرم ه ...

کور بشن همچین مردایی انشالله.من حتی جایی رو ندارم نیم ساعت برم حالم عوض شه برگردم.شوهرمم همش طعنه میزنه میگه برو خونه ی بابات.

2740
نه عزیزم جاریم و برادرشوهر کوچیکم بالا بودن.بچه هامم پیش خودمون بود.ولی فکر کنم صدامون رفت بالا شنید ...

برادر شوهر منم كه تازه ازدواج كرده بود زنش از خارج از كشور اومده بود يك ماه گذشته بود از عروسيش شوهرم داشت به تلفون من كه كنار جاريم بود نگاه ميكرد چون تند تند داشت اس ميومد من اول فك كردم داره به طرف پاي جاريم نگاه ميكنه بعدا رفتيم خونه گفتم اينقد بي حيايي به زن داداشت هم رح نميكني ديدم چه جوري زل زده بودي به روناش گفت چي داري ميگي يهو ديوونه شد منم اينقدر زد كه نگو تا جون داشت كتكم زد 

برادر شوهر منم كه تازه ازدواج كرده بود زنش از خارج از كشور اومده بود يك ماه گذشته بود از عروسيش شوهر ...

اخه من دردم اینه اصلا تو فاز شک و اینا نبودم بخدا.گفتم برم دلم وا شه یکم.

2706