2733
2734
عنوان

بیاین کمک کنین.بخدا دیوونه میشم یاد دیشب میفتم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7080 بازدید | 356 پست
واااای خدا خواهر عزیزم چرا اینقدر اصرار بر جدایی ایشون داری اخه ...بابا این خانم استقلال نداره خودشم ...

دیگه بزرگترین بدی همینه خودت از حرفاش متوجه میشی اونقدرا هم دوس نداره بنظر من تنها دلیلش فرار از شرایطیه که تو خونه پدرشه میبینی که دل خوشی نداره این خانم سنی نداره یه سالو نیم دوسال فقط ازمن بزرگتره دوس داره چون ته دلش فک میکنه هرچی باشه شوهرش ازخانوادش بهتره اگه شما هم خدای نکرده همچین شرایطی داشتی راحت میپذیرفتی دم نزنی؟وقتی یه بیرون نمیتونه بره ینی چی فاز این زندگیو نمیفهمم ولی شاید فک کنی چون مجردم نمیدونم زندگی مشترک چیه چقد پستی بلندی داره همشو میدونم ماهم روزای خوبو بد توخونه داشتیم خداروشکر مشکلات خیلی سبک شدن...

ولی اینوبدون من اگه جاشون بودم اون شوهرو شبی نصفه شبی میکشتم نه شعار میدم نه هیچ واقعا تحمل ظلم ندارم خیلی براش ناراحتم چون صلاحشو تو جدایی میبینم این دختر روحش جسمش ترک خورده واحساس میکنم شاید خانوادش ازاین وصلت تو این سن ناراضی بودن الان حامیش نیستن ولی اشتباه میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه بزرگترین بدی همینه خودت از حرفاش متوجه میشی اونقدرا هم دوس نداره بنظر من تنها دلیلش فرار از شرا ...

بابا تو سنت کمه تجربه ازدواجم نداری از روی احساس حرف میزنی من ده سال از تو بزرگترم تجربم هم از تو بیشتره خیلی چیزا رو دیدم که تو ...تو عمرت ندیدی عزیزم از روی هوا حرف نزن تلخی وبدی روزگار رو نچشیدی تو تو سنی هستی که شاید ناملایتای داشتی تو ذهنت فقط دنبال انتقامی اما نه خواهر من زندگی فقط انتقام وجدایی نیس ...هروقت زندگی داشتی بچه داشتی تو شرایط ایشون بودی میتونی درک کنی ...الان داری فقط از روی احساسات وکینه ای که نمیدونم تو کدوم مراحل زندگیت یکی تو دلت کاشته از روی اونا به ایشونم اصرار داری فقط انتقام بگیره ....ببخشیدا شما ذهنتون مسمومه ..کینه ونفرت همه ی وجودتونه گرفته نمیتونی درست تصمیم بگیری ...نمیتونی خوب قضاوت کنی سنتم خیلی کمه تجربه هم نداری نباید قضاوت کنی ....مشاوره برو تا حالت وذهن پریشونت وکینه ونفرتت رو از ذهنت بیرون کنه ...ببخشیدا تورو خواهرم حساب کردم اینارو گفتم قصد جسارت ندارم فقط خواستم بگم شما خودتون نیاز به کمک دارین تمام راهکاراتون اشتباه محضه ...ایشالله دلت آروم وبی کینه بشه تا زندگیه سالمی بتونی شروع کنی ...خودت تو خطری

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
بابا تو سنت کمه تجربه ازدواجم نداری از روی احساس حرف میزنی من ده سال از تو بزرگترم تجربم هم از تو بی ...

ازحرفات ناراحت نشدم چون کینه ای ازکسی به اون صورت ندارم

من ذهنم مسموم نیس ولی انقد دیگه اینجا تاپیکای خیانتو اعتیادو کتک خوندم عصبی و حساس شدم همش احساس میکنم کسایی که میان اینجا درددل میکنن اونقد بی پناهو ناراحتن که نمیتونن مشکلشونو راهکار های لازمو از دنیای واقعی بگیرن...من سر جنگ با کسی ندارم اما دراین حد میگم که جلوی ضرر هروقت بگیری منفعته‌‌‌‌..‌‌‌.کاری به شماهایی که میگین بساز کاری ندارم ولی بیشتر این خانما تحمل کوچیکترین توهینو ندارن و از چیزایی میگن که خودشون تو این شرایط محال بود انجام بدن من تاپیکای قبلشو خوندم عمق فاجعرومیدونم ولی خب دیگه چیکارمیشه کرد استارتر فرصتای زیادی برای زندگی داره چرا با غمو ناراحتی بگذرونه بعد خدای نکرده خدای نکرده کسی راضیه پارکینسونی ام اسی چیزی از حرصوجوشو غصه بگیره؟؟؟بخدااین مریضیا از همینچیزاس ما توخانواده داشتیم من اینچیزارو میبینم حرص میخورم فک نکن با غریبه اینطوریم حتی یه مشکلاتی شایدم مشکل نباشه ها از نظر من مشکله چون نه دعوا نه اعتیاد نه خیانت نه هیچکدوم از چیزایی که تو مشکلات بقیه خوندیم نبود تو خونه ی ما بود به مامانمم برگشتم همین حرفو زدم ... طلاق تو ایران شاید بی ابرویه یاهرچی ولی راه قطع ارتباط دونفریه که کنار هم بامشکلن ولی جداازهم شاید نه‌‌‌...من نه امروزیم نه ادمیم از رو بچگی میگم نه فکرم مسمومه فقط دلم نمیخواد همجنسم ازش سواستفاده بشه زجر بکشه فقط به همین دلایلی که شاید درست پیگیری بشه راه حلیم داره

شاید تصورت ازمن یه ادم عصبیو کینه ای و.... باشه اما من ادمیم همیشه لبخند به لب دارمو زود با دیگران صمیمی میشم و خودمو نمیگیرم ولی عصبی بشمو برگردم همونقد که خوبم همونقد غیر قابل تحمل میشم

2731
لپ پسر بدبختمه

تروخدا اینطوری نگو پسرت خیلی هم خوشبخته که مادر فداکاری مثله تو. داره اگه دوسشون داری جلوشون غم زذه نباش براشون سعی کن شاد ترین محیطو درست کنی میدونم سخته ما مادریم میییتووونییم به خاطره بجه خودمونو. شاد نشون بدیم گناه دارن دیگه نکو بدبختن

ازحرفات ناراحت نشدم چون کینه ای ازکسی به اون صورت ندارم من ذهنم مسموم نیس ولی انقد دیگه اینجا تاپیک ...

عزیزم تو فقط به یه طرف قضیه نگاه میکنی...میگی چرا کتک زده ازت سواستفاده کرده...به همه قضایا باید نگاه کرد ...ایشون تنهان میفهمی یعنی چی بی پشتوانه میدونی یعنی چی بچه داشتن میدونی یعنی چی ...یه لحظه خدایی نکرده خودتو بزار جای ایشون وهمین ذهنیاتتم بزار کنارش خب این کارایی که به ایشون توصیه میکنی رو خودت انجام بده تو شرایط ایشون ...الان طلاق بعد هیچی نداره تنها با طلاقنامه تو خیابون جایی نیس بره پولی نداره تنهاس کاری نیس ...خب دلشم پیشش بچه هاشه سرگردان تو خیابون ...خب چیکار میکنی ...اگه یه شبم تو خیابون بمونه تاصبح پول یه نون خریدنم نداشته باشه بره خونه باباش راهش ندن بمونه تو این مملکت بی دروپیکر اونوقت میفهمی چی میگم ...توفقط الان تو شرایط خودت فکرتو به اون میگی باید بشینی وخودتو تو اون شرایط ایشون ببینی بعد راهکار بدی...الان خیلی راحت میگی اگه من بودم جای اون میکشتم شوهرمو نصف شب میبینی حرفای بچگونه میزنی از روی احساسات حرف میزنی...یعنی چی به کجاها رفتی با یه کتک خوردن ...زن وشوهر فقط یه ذره همو دوست داشته باشن هر اتفاقی هم بیفته اون دوست داشتن نمیزاره این کارایی که تو میگی رو انجام بدن...اینا از روی علاقه ازدواج کردن حالا درکنارش از خانوادشم فرار کرده الان هرچقدرم زندگیش بد باشه از خونه ی پدرش بهتره ...چون اینجا خونه ی خودشه مطلق به خودشه حداقلش راحت سرشو میزاره میخوابه شوهرش خرج زندگیشو میده بچه داره از هرلحظشون لذت میبره ...خب یکم اخلاق شوهرش تنده ..ایشون میتونن با نرمی ومحبت شوهرشو مهارکنه..من شرایط خانوادگی پیش پدرومادرشو خوب درک میکنم مطمئن الان حتی با اخلاق تندشوهرش حتی با کتکی که خورده هم الان شرایطش بهترا زخونه ی پدرشه ...اگه اشتباه میگم بگو استاتر...پس لازم به جدایی و کشتن نیس دختر گل ....

استارتر این روزام میگذره و تو بهتر میشی هرچند قلبت زخم شده...عزیزم تنها چیزی که برات میتونه مفید باشه وهیچ وقت بخاطرش ضرر نمیکنی  داشتن یه حرفه وتخصصه حالا هرچیزی خیاطی آرایشگری و...تو باید تا بزرگ تر شدن بچه هات یه درامد خوب داشته باشی .اولا درامد باعث میشه کلا خیلییی قوی باشی وسرت گرم میشه همیشه .وهیچ وقت ترس از دست دادن زندگیتو و وحشت از تنهایی نداشته باشی.انشالله شوهرت درست میشه و شرمندت میشه .اما داشتن درامد به خودت به روحیت به شخصیتت قوا میده ودیگه خودتو اصلا ضعیف فرض نمیکنی پیگیر باش حتما

عزیزم تو فقط به یه طرف قضیه نگاه میکنی...میگی چرا کتک زده ازت سواستفاده کرده...به همه قضایا باید نگا ...

حرفات همه درستن عزیزم.پستاتو که میخونم دلم یجورایی اروم میشه بخدا.من گفتم شوهرم کارای زیادی کرده برام که منکرشون نمیشم اصلا.کاری که پریشب کرد خیلی برام سنگینه هضمش.تا خودش نیاد معذرت خواهی و به غلط کردم نیفته من باهاش حرف نمیزنم.

نمیدونم چجور بگم ولی گوشه ی دلم حتی نمیتونم یه روز جدایی رو تحمل کنم.

استارتر این روزام میگذره و تو بهتر میشی هرچند قلبت زخم شده...عزیزم تنها چیزی که برات میتونه مفید باش ...

ممنون عزیزم.خودمم به فکرش افتادم.اول از همه میخوام زبانمو تقویت کنم تو خونه با سی دی و برنامه های اموزش

بعد خدا خواست برم خیاطی یاد بگیرم 

حرفات همه درستن عزیزم.پستاتو که میخونم دلم یجورایی اروم میشه بخدا.من گفتم شوهرم کارای زیادی کرده برا ...

ایشالله خدا دلت رو آروم بکنه...صبر کن حتما میاد ازت معذرت هم میخواد ...آدم نباید واسه یه تلخی هزار خوبی رو فراموش بکنه...بعد آشتی بهش خیلی محبت کن محبت آدمو اسیر خودش میکنه باورکن...موقع عصبی شدنش باورکن اون محبتات میاد جلوی چشمش به خودی خود فروکش میکنه شرمندت میشه...هروقت دیدی داره عصبی میشه فوری سکوت کن وبرو یه جای دیگه با ناراحتی ومظلومی....مطمئن باش زود خوب میشه

ایشالله خدا دلت رو آروم بکنه...صبر کن حتما میاد ازت معذرت هم میخواد ...آدم نباید واسه یه تلخی هزار خ ...

چشم عزیزم.ممنون که مثل یه خواهر باهام حرف زدی و کمکم کردی.انشالله خدا هرچی میخوای بهت بده❤❤❤

چشم عزیزم.ممنون که مثل یه خواهر باهام حرف زدی و کمکم کردی.انشالله خدا هرچی میخوای بهت بده❤❤❤

چشمت بی بلا...قربونت برم...انشالله حل میشه یه کاری هم بکن من هر روز یه آیه الکرسی میخونم برای شوهرم فوت میکنم نباشه هم پشت سرش میخونم...یکی هم واسه خودم میخونم ...یکیم واسه زندگیمون میخونم...انقدر آرومم میکنه خیلی خوبه ها آیه الکرسی ...حفظش کن حتما بخون واسه بچه هاتم‌بخون...هروقت دیدی دلت ناآرومه بخون انقدر آدمو آروم میکنه ...ابشالله زندگیتم باآرامش میشه شوهرتم سربه راه میشه.....خوشبخت وعاقبت بخیر بشین ایشالله بچه هاتم زیر سایه پدرومادر بزرگ شن به ثمربرسن ایشالله  

چشمت بی بلا...قربونت برم...انشالله حل میشه یه کاری هم بکن من هر روز یه آیه الکرسی میخونم برای شوهرم ...

حتما میخونم بعد این.

مرسی عزیزم که انقدر مهربونی و ممنون بابت دعاهای قشنگ.خیلی انرژی گرفتم از حرفات❤🌹🌹🌹