2733
2739
عنوان

88 تومن زیاد پوله این روسریو دادم؟؟+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 2662 بازدید | 132 پست
اینم من گرفتم 70 دیروز قشنگه؟

اره خیلی منم این سبک روسریارو خیلی دوست دارم.به خوشی بپوشی عشقم

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوباره میذاری؟

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2728

منم الان عکسشو میذارم همین جنس ۳۷. نخیولی چروک نمیشه. البته بیرونم اگر نت یاری کنه عکس میذارم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
آخه گفتم تو که منو میشناسی پول دستم باشه خرج میشه  میگه من الان اون پولو نیاز دارم

عکس بذار من ندیدم😊💓

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2740
نداري بهش پس بدي؟ به نظرم حالا كه زبون اومده بده بهش منت رو سرت نباشه 

چه منتی داره؟ با ماشین خودش مسافرکشی کرده پول خودشو داده خودش😓 وای دلم میخاد نامزد گاوشو له کنم😑

2706