2737
2739

خیلی حس رضایت مندی ازکاری که انجام میدی تو روحیت تاثیر میزاره منم شاغل بودم کارم بسیااار سخت بود ولی با همکارام انقدر خوش بودیم که به چشمم نمیومد سختیش الان دلم لک زده واسه اون روزا واسه یه لحظش.دوست عزیزم شماهم قدر این لحظاتتو بدون برات بهترین ارزوهارو دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی حس رضایت مندی ازکاری که انجام میدی تو روحیت تاثیر میزاره منم شاغل بودم کارم بسیااار سخت بود ولی ...

قربون شما برم .. اره محیط خیلی موثره .. متاسفانهمحیط اینجا بسیار خاله زنکیه و ناچارا ارتباطم با همکارا کم 

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2728

من الان تو شرایط بدی گیر کردم و نمی دونم باید چیکار کنم

کارم رو دوست ندارم. دارم عذاب می کشم. همکارام رو دوست ندارم. واقعا محیط کار داره عذابم میده ولی به لحاظ مادی بهش نیاز دارم

نمی دونم ریسک کنم این کار رها کنم و دنبال موقعیت بهتر باشم یا نه

نظر شما چیه؟

این شرایط رو هم در نظر بگیرید که حتی یک ماه هم نمی تونم بدون حقوق سر کنم. بدجوری به لحاظ مالی تحت فشارم

2740

بنظرم ب هرچی و هرچییییییییییی فکر کنی وتلاش کنی میرسی مطمئن باشین 

جالبه اینم بگم فکر کنی ب سختی بهش میرسی با سختی روبرو میشی 

اما من همیشه میگفتم استخدام ی اداره خوب میشم مثه اب خوردن   

دقیقا عین اون شد

قدرت جذب خیلیییییییییی مهمه وهست

تفکرات ادم زندگیشو میسازه 

هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
من الان تو شرایط بدی گیر کردم و نمی دونم باید چیکار کنم کارم رو دوست ندارم. دارم عذاب می کشم. همکار ...

کارت رو رها نکن .. این بدترین کاره .. اول کار جدید پیدا کن .. تستش کن وقتی مطمئن شدی جا به جا شو 

منم وقتی استخدام  اداره شدم خیلی سختی کشیدم شما باز یه سابقه کاری داشتی من تا اون موقع سر هیچ کاری نرفته بودم حالا حساب کن چقدر سخت بود برام هفت ماهه باردار هم بودم اگه حرفها و نصیحت های همسر  و پدرم نبود همون ماه اول انصراف میدادم ولی الان راضی ام کارم رو روال افتاده واسه خودم موقعیت اجتماعی خوبی دارم مسوولین شهر منو میشناسن و رفتار محترمانه ای باهام دارن 

وقتی پدرم میگفت تحمل کن و چند سال بعد رو برام ترسیم میکرد فکر میکردم شوخی میکنه

افرین واقعا لذت بردم از پیگیری و پشتکارت  خیلی خوشم میاد خیلیییییی عزیزم چند سالته الان درستو ...

فدای شما . الان 30 سالم هست .. همون فوق لیسانسم .. 

2706