2737
2734
عنوان

شماهم مادرتون اينجوريه؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 71 پست
به جون هم که نمیخواد بندازه، مثلا هدفش اینه در رقابت با هم بیشتر سرویس بدین! اخلاق بدیه ولی خیلیا دا ...

مادرشوهرم بخدا خانمه

تا حالا يكبار تعريف اين عروس يا پسرو پيش اون يكي نكرده

تو هم پیشش الکی بگو مادرشوهرم این کارو واسم کرد یا مادر فلانی اون کارو واسش کرد اینو واسش خرید اینو ...

قشنگ بهم ميريزه و همون لحظه بهمون اخم و تخم ميكنه

آدم مغرور و خودشيفته اي هستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکم رفت و امدتو کمتر کن  ببخش اینو میگم ولی وقتی زیاد پیششون باشی از چشم میفتی

دردم همينه بخدا

من وشوهرم نزديكشون هستيم و چون پدرم مريضه دائم كاراشونو انجام ميديم از اون طرفم مادرشوهرمم همسايه ست باهاش!!

ببين چقدر خوش شانسم

قشنگ بهم ميريزه و همون لحظه بهمون اخم و تخم ميكنه آدم مغرور و خودشيفته اي هستش

بکنه پس میفهمه چه رفتاری میکنه بزارین قشنگ درک کنه رفتارش زشته پدرومادر منم رفتارهایی دارن که رو اعصابه من رفت و آمدمو خیلی کم کردم در حد دوبار درسال

یه شار ژ براش بخر خوشحالش کن مامان منم همینطوریه ولی بدون غرض میگه من پنهونی از شوهرم شا رژ مستقیم میفرستم براش بعدش جلو شوهرم و دامادامون میگه خدا خیرت بده همیشه برام شار ژ میفرسته بابای من زیاد پول ب دست مامانم نمیده خرید خونه با بابام هست واسه همین من ب مامانم کمک میکنم با خواهرام پنهونی از شوهرامون (چون میگیم زشته بابام وضعش خوبه ولی خسیسه)ماهی ۳۰ هزار تومن میزاریم میشه ۱۵۰ بهش میدیم خیلی خوشحال میشه تا باشه از این کارا خدا عوضشو میده 

2738
ماهم داريم به همون سمت ميريم ولي نميفهمه چه ظلمي داره به ماها ميكنه 

من صددفعه گفتم به مادرم  مامان تعریف اونیکی دومادو پیش اینکی نکن اختلاف میندازی  مثلا عید قربان گفت فلان دومادم خدا برکت بهش بده یه عالمه گوشت گزفته بود اورد کباب کردیم حیاط خوردیم میاد پیش شوهر من میگه

مثلا اونیکی دومادم منو برد رستوران منو میخواد ببره مسافرت 

خیلیای دیگه که پدر همرو در اورده 

داداشم ماشین نداره توقع داره دوماداش هرکدوم هرروز ماشینشو تحویل داداشم بدن برن  الکی میگه فلان دوماد ماشینو دادبه پسرم ولی پسرم نمیگرفت خیلی اصرار کرد

مثلا شوهر منم خجالت بکشه ماشینو بده

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
پس بزار اینقدر بگه که خسته شه شما اصلا اهمیت ندین واسه خودتون بخرین و تفریح کنین به اون توجه نکنین ب ...

چي بگم خواهر 

مادر و انقدر بي فكر و خودخواه

كاش ما چنين مادرايي نشيم براي بچه هامون

2706