2733
2734
عنوان

شماهم مادرتون اينجوريه؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 71 پست
مامان منکه پدر مارو در اورده مثلا داشت میرفت مشهد یا شهرستان ۶تا دوماد داره وقتی پنج تاش جمع بودن به ...

خداااا

انقدر ازاين اتفاقا برام ميافته

دامادمون خسيسه نون زن و بچشو بزور ميده بعد مامانمم به شوهرم ميگفت فلاني گفته مامان بهت ده ميليون ميدم ماشينتونو عوض كن هروقت هرجور داشتي بده

بعد شوهرم ميگه چرا مامانت انقدر دروغ ميگه؟!!!!

یکم با شوهرت صحبت کن تا متوجه بشه تو کارینمیتونی بکنی مادرته ایشون به دل نگیره  اینجور دیگه ش ...

عزيزم مرده ديگه

مادرخودش نيست كه گذشت كنه

بعد هر دفعه اين داستان تكرار ميشه خوب اينم حق داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادر من هوا عروسها و پسرهاش رو صدبرابر ما دخترها داره و ما دخترها صدبرابر هم بیشتر خدمتش رو میکنیم. هرچی باشه مادره و نباید یک اوف بگی بهش... اگر باهاش بد حرف بزنی حتما یک جایی مشکلی گریبانگیرت مبشه. عززیزم فط اخلاقهای بد مامانت یادت باشه تا بدونی با بچه هات چطور رفتار کنی و بچه هات دوست دارن براشون چطور مادری کنی ... من تمام بدیهای مادرم رو برعکس میکنم و مینویسم در اینده باید این کار رو انجام بدم . مثلا در اینده هرگز پشت خونواده پدریشون بد نگم و از کسی متنفر نکنم و یا اینکه همیشه دل خواهرها و برادرها رو بهم گرم کنم و .... عزیزم یک لحظه چشمهات رو ببند فکر کن زبونم لال نباشه و یاد بدیهایی که بهش کردی میفتی و میگی ای کاش همین رو هم نمیگفتم یا نمیکردم . پس صبور باش و اونجوری باهاش رفتار کن که دوست داری بچه هات باهات رفتار کنن...

خداااا انقدر ازاين اتفاقا برام ميافته دامادمون خسيسه نون زن و بچشو بزور ميده بعد مامانمم ب ...

الان انقدر بین خواهرام اختلاف افتاده همشم سر کاری مادرم

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
باور نميكني؟؟!! آره والا  كافيه ازش انتقاد كنم كلا بايد يه هفته قهر و جواب ندادنشو تحمل كنم

چی بگم... نمیدونم انتقاداتت با مهربونیه؟ به اندازه کافی صبور هستی تو حرف زدن باهاش... دل نازکه شاید ... یا مدلش اینه جلب محبت کنه

2738

مادر شما توی گروه بندی والدین مخرب قرار میگیره . بهتره ازش دوری کنی. تو زندگی زناشوییت اختلال ایجاد میکنه 

پدری که روح دخترش رو میکشه در حقیقت خودش را از بین میبرد. 

مادرشوهر منم همش همین کار رو میکرد 

منم به جاش بهترشو میکردم 

بعد کار من رو به جاری میگفت 

اونم کار بهتر از من انجام میداد

بعدها به خودم گفتم اینجوریکه نمیشه

وقتی از کارهای اونا میگفت

میگفتم واییییییییییییییییییییی دستشون درد نکنه به بهههههههههههههههههههههههههه ای وللللللللللللللللللللللللللللل

کم کم ول کرد ..خخخ