2733
2739
عنوان

من همین الان دوست دارم که.......انجام دهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1153 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو حرم امام رضا دو رکعت نماز بخونم، البته یه سال هست دیگه قهرم با خدا اصلا نماز نمیخونم

چه جوری با خدا قهر میکنین منم میخوام قهر کنم نماز نخونم بلد نیستم رابطه منو خدا مثه مادر و بچه است که مادره میزنه بچشو میندازه اون ور باز بچه میاد خودشو میچسبونه به مادره و تو اغوشش پناه میگیره از خودش به خودش پناه میبرم

( ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده )
دوست دارم هدف شما از این همه تاپیک. پشت همو بدونم . گزینه ی مورد نظر رو تیک بزنید !!!!  کار ت ...

کنجکاوی

شناخت بیشتر خانم ها

کار تحقیقی(مدت هاست به روانشناسی علاقه مندم و کتاب میخوانم) اگر به وبلاگم رجوع کنید بیشتر متوجه خواهید شد

کافیست نامم را سرچ کنید (ابوالقاسم کریمی)

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش
2731
2738
کنجکاوی شناخت بیشتر خانم ها کار تحقیقی(مدت هاست به روانشناسی علاقه مندم و کتاب میخوانم) اگر به وبل ...

ی راه حلی چیزی ب من بگو ک دیگ انقدر شبا فکر نکنم ب گذشته،انقدر غمگین نباشم

وصلِ تو حیاتِ جاودان آرَد بار‌.🖤🍀🚶‍♀️💔
و البته به پست های قبلی من سر بزنید

سر زدم 

متاسفانه واضح نیست اهدافتون .

فقط فهمیدم هر چند دقیقه  یه بار یه تاپیک غیر مرتبط .

میشه لطف نموده ما را مستفیض فر مایید. از اهداف بلند تون . سپاس 

گریزانم از این خانه ... ولی از خویش می پرسم    چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه!
کنجکاوی شناخت بیشتر خانم ها کار تحقیقی(مدت هاست به روانشناسی علاقه مندم و کتاب میخوانم) اگر به وبل ...

ای ناقلا . میخوای مشهور بشی 

حالا ما اینقد بیکاریم نامت را سرچ کنیم !!! 

گریزانم از این خانه ... ولی از خویش می پرسم    چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه!
ی راه حلی چیزی ب من بگو ک دیگ انقدر شبا فکر نکنم ب گذشته،انقدر غمگین نباشم

منم مثل شما بودم

با سفر رفتن مشکلم حل شد

و البته وبلاگ نویسی هم خیلی کمکم کرد

ورزش هم کمک کنندس

باید کاری کنی که سرگرم باشی

باید فکرتو به کاری مشغول کنی

از آشپزی کردن گرفته تا...... ورزش همگانی و خیلی کارهای دیگه که میتونه فکر ادمو به خودش مشغول کنه

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش
2706