2733
2739
عنوان

دیگه چجوری من زندگی کنم با خیال راحت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 99 پست
خداروشکرعزیزم_انشالله همیشه خوب باشه_فقط همون حرزامام جوادو بگیر_برابچه من همیشه معجزه میکنه_خودتم ب ...

فدای مهربونیت دوستم خدا بچتو واست حفظ کنه😘😘😘الان خوابم برد چند،دقیقه خواب دیدم از دستم افتاده😞الانم داره شیر میخوره وروجک 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
فدای مهربونیت دوستم خدا بچتو واست حفظ کنه😘😘😘الان خوابم برد چند،دقیقه خواب دیدم از دستم افتاده😞ال ...

خدابرات حفظش کنه عزیزم😘😘😘

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدابرات حفظش کنه عزیزم😘😘😘

مرسی عزیزدلم 😘😘😘

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2731
عزیز دکتر بردی انشاالله چیزیش نبود بهم اطلاع بدی ممنون میشم

دوست خوبم با اورژانس اطفال تماس گرفتم گفتن اگه بالا نیورد لازم نیست بیاریش بیمارستان از وقتی بیدار شده هم حالش خوبه بازی میکنه تموم بدنشو نقطه به نقطه دست گذاشتم چک کردم هیچ درد و کبودی نداره شیر خوردنشم عالیه ولی عذاب وجدان منو کشته ...چقدر مادر بودن کار سختیه 😞ممنونم ازت که انقدر بامعرفتی دوست عزیزم با اینکه نه منو میشناسی نه چیزی ولی نگران بچمی😘😘😘😄الهی هیچوقت غصه به دلت راه پیدا نکنه هیچوقت هیچوقت هیچوقت 

دوست خوبم با اورژانس اطفال تماس گرفتم گفتن اگه بالا نیورد لازم نیست بیاریش بیمارستان از وقتی بیدار ش ...

خدارو هزار بار شکر عزیزم خیلی خوشحالم

تو هم باید تمام تلاشتو کنی ک شاد باشی میتونی برو مشاور میتونی خودت تلاش کن ولی بچه شاد بار بیاد 

خدا مراقبشه نگران نباش اصلا

[QUOTE=101218164]دوست عزیزم‌پسرت گفتی از تخت افتاده خوبه؟بخدا خیلی نگرانش بودم انشا اله که جواب خوبی بدی [/QUOTE

ی دنیا ممنونم از لطفتون عزیییییزدلم 😍😍حالش خوبه خدا رو شکر بخیر گذشت اصلا نه بالا اورد توی این دو سه روز نه خواب آلود شد و نه بیقراری کرد نه جاییش درد میکنه ....چقدر خوبه که آدما حتی توی دنیای مجازی که همو نمیشناسن بفکر مشکل هم باشن کاش آدمایی مثل شما و بقیه دوستایی که دلداریم دادن و واقعا با حرفاشون آرومم کردن صدها میلیون برابر میشدن اونوقت دنیا بهشت میشد ❤❤❤❤واسه همتون آرزو میکنم هیچوقت غصه تو دلتون و زندگیتون راه پیدا نکنه مهربونای من ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2740
[QUOTE=101218164]دوست عزیزم‌پسرت گفتی از تخت افتاده خوبه؟بخدا خیلی نگرانش بودم انشا اله که جواب خوبی ...

ممنون عزیزم.ما خودمونم بچه داریم عزیزم مادریم همو میفهمیم.خداروهزار مرتبه شکر.بیشتر مراقبش باش عزیزم

ممنون عزیزم.ما خودمونم بچه داریم عزیزم مادریم همو میفهمیم.خداروهزار مرتبه شکر.بیشتر مراقبش باش عزیزم

خدا جیگرگوشه تو واسه ت حفظ کنه گلم و بلا ازش دور باشه😘😘😘😘چشم عزیزدلم 💋💋💋