2737
2734
عنوان

مامانا توروخدا برسيد ب دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم پسرمن دوماهشه خییییلی بالا میاره دکتر میگه طبیعیه علائم رفلاکس چیه خوبم وزن نمیگیره بچم الان ۴ ...

یسری نوزادا رفلاکس طوریکه بالا میارن ولی شیرشونو میخورن اینا مشکلی نیس ..یسری نوزدا مثل دختر من رفلاکس پنهان داش تا گلو میومد بیرون نمیریخت میسوزوند معده تا گلوشو توبیداری اصلن شیر نمیخورد فقط جیغ و گریه بود ... بازم میخای مطمئن بشی ببر دکترش سونو معده بنویسه مشخص بشه ..اگه خوب شیر میخوره وزنشم متعادل بالا میره چیزی نیس

جدي مگه دندون ب گوش ربط داره

باعث تحریک گوش میشه، البته دکترا اعتقاد ندارن به گوش درد مرتبت با دندون، اما دوتا بچه های من سر دندون در اوردن گوشاشون رو میکشیدن و داخل گوششون ملتهب و قرمز بود 

2738
كاشكي بودم 

من بچه اولم لوزه داشت بدونه هیچ علائمی وقتی یکسالش بود بردم دکتر گفت بچت لوزه داره دفعه بعدکه اومدی میفرستم عکس بگیری وقتی اومدم بیرون به شوهرم گفتم چرت میگه از کجا میگه لوزه داره بدونه اینکه حتی گلوش را ببینه،دیگه نبردم پیشش بچما بعده یکسال بچم علائمش شروع شد و مهمترینش نگه داشتن غذا تو دهنش بود که با وجود گرسنگی زیاد هیچ جوری غذا را قورت نمیداد دکترا مختلفی بردم همه گفتن عادیه همه بچه ها اینجورن دوباره بردمش پیش همون دکتر قبلی تا بهش گفتم یادش اومد گفت یکسال پیش نگفتم بچت لوزه داره؟دارو داد خداراشکر بچم بعداز ماه ها خوب شد و غدارا راحت میجوید 

چرك داخل گوش مثه عسله همون مياد بيرون گوشش ديده ميشه

گفتی به دکترش??کاش اگه اعتقادی به طب اسلامی دارید ببرید یسر برادزده منم گوش درد شدید داش چرک یه کوچولو پردا گوششم سوراخ کرده بود ولی یسری دارو دادن استفاده کرد بعد یه مدت خوب یکم طول کشید ولی خوب شد برای این قضیه دوبار فقط بیمارستان بستری شد کلی چرک خشکت خورد و تزریق کرد ولی افاقه نکرد

فشار دادم سينمو شير داره

آحه من پسرم شب یهو گریه میکر گرسنش بود.اگه وزن‌گیریش خوبه پس شیرت کافیه.اگه نه غذارو طبق نظر پزشک براش شرو کن.الان دیگه شیر جواب نمیده براشون 

2706