2737
2734
عنوان

میخام ازش طلاق بگیرم باردارم هستم

1219 بازدید | 86 پست

هرروزکارش یجوریه صبح میره شب ساعت دوسه میاد

امشب من لکه بینی دارم ازدیروز دکترمم گفت بیشترشدبروبیمارستان بستری زنگ زدم بهش گفت حالانمیام مامانم وبابام بیچاره بردنم بیمارستان مامانم بهش گفت برای بستری بایدپول بیاری گفتم بریم تابخایم بستری کنیم توبیارفتیم هرچی زنگ زدیم جواب ندادالان اومدیم خونه دیدم خابیده همینجاهم زنگ زدم گفتم ببینم گوشیش کجاس که جواب نمیدادیهوتازنگ خوردبیدارشدتوجیبش بودبنظرتون چرا!واقعاچراانقدبی فکره چرااخه من انقدبدبختم تازه بهش گفتم یبارفقط گفت زنگ زدم خاموش بودالان گوشیمونگاکردم اصلاخاموش نبودزنگم نزده بوددهنشم بوی مشروب میده حالم ازش بهم میخوره دیگه میخام جداشم 

جدا شو اينطوري فقط پيرت ميكنه بي فكر احمق

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
مردا همشون بهونه گیرن شوهر من  امروز گیر داده که تو منو دوس نداری چرا با سینت به بچه شیر میدی ا ...

یعنی چی منظورت چیههه

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
مردا همشون بهونه گیرن شوهر من  امروز گیر داده که تو منو دوس نداری چرا با سینت به بچه شیر میدی ا ...

وا😕😕😁😁

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

☹☹خیلی ناراحت شدم.تا این حد بیخیاله چرا ازدواج کرده.فردا بچه هم بیاد باید پدر مادرت ببرنش دکتر😕

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
نمیدونی چقدرحالم بده جلوخوانوادم انقدبی ارضشم کرده 

چرا عزیزم باردار شدی همچین پدر بی مسئولیتی عرضه نداره... اون بچه هم اسیر میشه،  مرگ یبار شیون یبار

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
2706