2733
2739
رفلاکیش خوب نشده هنو شیر میاد تو گلوش همچنان داره امپرازول میخوره رفلاکسش پنهانه باید فقط سبر کنی تا ...

دکتر واسه دختر منم روتفولرنوشته ۴۵روزشه با کپسول امپرازول این ۵روزاستفاده میکنم تغییری نکرده همش گریه میکنه وبیقراره خواب هن اصلا نداره 

دیگه نمیدونم چیکار کنم

مدام شیر برگشت میکنه تو دهنش قورتش میده

همش گرسنشه

دکتر واسه دختر منم روتفولرنوشته ۴۵روزشه با کپسول امپرازول این ۵روزاستفاده میکنم تغییری نکرده همش گری ...

برای کولیکش که همش زور میزنه کامی کالم بدین خیلی خوبه من بچم خیلی بد بود اصلا خواب نداش شبا تا صبح یه کله گریه میکرد وقتی این شربتو دادم الان که سه ماهشه دیگ خوب خوب شده بود تا اینکه شربتش تموم شد و نتونستم بگیرمش دوباره شروع شده .بازم بلید بگیرم بهش بدم شمام امتحانش کن .پسره من جوری بود ک گریپمیکسچر خارجیم‌روش جواب نمیداد ولی با این و بیبی کر بهتر شد خداروشکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر واسه دختر منم روتفولرنوشته ۴۵روزشه با کپسول امپرازول این ۵روزاستفاده میکنم تغییری نکرده همش گری ...

سلام ریفلاکس دخترتون خوب شده؟ پسر من ۲.۵ ماهشه و خواب درست و حسابی نداره و اکثرا قورت میده

2731

سلام،لطفا تجربتون از قطره روتفلور رو رفلاکس  بگین، دختر من 80 روزشه، دکترش این قطره رو داد، گف روزی 5 قطره بدم... 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
عزیزم شما اسنفاده کردین؟نتیجه گرفتین ازش؟

سلام گلم، اره خیلی خیلی بهتر شده خداروشکر 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
2740
عزیزم شما اسنفاده کردین؟نتیجه گرفتین ازش؟

پسر من دو‌ماهشه داروهای مختلف استفاده کردم براش هیچ فایده ای نداشت گریه نمیکنه ولی شبا تا صب بیدار بود شکمشم ۵روزی یه بار اونم با شیاف کار میکرد الان سه روزه دارم بهش روتفلور میدم هم شبا میخابه هم هر روز شکمش کار میکنه

شبا ۵قطره بهش میدم

دکتر میبردمش میگفتن اشکال نداره بچه ای ک‌شیر مادر میخوره تا ۱۵روزم شکمش کار نکنه ولی خودم میدیدم روز ۳ک میشد خیلی اذیت بود دیگه،همه ش زور میزد و شیر میومد تو‌حلقش

خداروشکر الان دیگه خوبه

عزیزم طبق نظر دکترتون استفاده کنین عالیه این قطره 

آخرش ما نفهمیدیم برا رفلاکسه یا برا یبوسته؟

دختر من رفلاکس داره و گفتن روتفلور برای رفلاکس خوبه الان بروشور داخلشو خوندم نوشته مال کولیک و دل درده

امضای خداپای تک تک آرزوهاتون 😍                            خدایابخاطر همه چی شکرت خیلی شکر 😍🥰😘