2737
2734
وای چقد قشنگ تعریف کردی منو بردی ب اون زمانا چقد همه ساده و بی شیله پیله بودن ، این موبایلا ک اومد ه ...

اره واقعا یه ویدیو بود همه دور هم بودیم. مادر بزرگ پدر بزرگ عمه دایی خاله عمو عیدا اصلا یه حالی داشت شیرینی میپختیم صد جا عید دیدنی میرفتیم چه فایده تموم شد و رفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادش به خیر ته سیگار جمع میکردم میبردیم بالای درخت میکشیدیم بعد یکبار دختر داییم که همسایه بودیم زنگ ...

وااااااای چه بلااااا بوده 

خوش به حالش من که ۴ بار کنکور دادم رشته مورد علاقم قبول نشدم هیچ پُخی نشدم رفتم زبان خوندم😭😭😭😭

خدایا مرسی❤️💋
ما ویلایی داشتیم چندوقتیه آپارتمانی میشینیم خیلی بده دلگیره 🙁😢

من خودم میگم آپارتمان ساکته راحته آدم تنها آپارتمان خوبه براش ولی شوهرم یه خونه ویلایی گرفت نیمه کاره بود ساختش عالی شده منم دوتا بچه کوچیک دارم شلوغ که میکنن شوهرم میگه اگه اپارتمان بود یا بیرونمون میکردن یا تذکرمیدادن

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
2731
آره رو به روی خونه ما یه خونه باغه که خونه سفیده پرررر درخت تو حیاطش یه جنسیس قرمزم دارن خیییلی لاکچ ...

وای حتما بذار 😍😍😍😍

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
من خودم میگم آپارتمان ساکته راحته آدم تنها آپارتمان خوبه براش ولی شوهرم یه خونه ویلایی گرفت نیمه کار ...

واقعا راست میگه ما اینجا خونه مامانمیناس اصلا اسایش نداریم تا نوه ها میان اینجا همه میان در خونه که ندویین جرات نداریم ساعت یک کیک بپزیم یا حمام بریم یهویی ادم هوس میکنه دیگه دلش میخواد ، بوی غذای همه هم از راه هود میاد توی خونه یه وضعیه ، ویلایی آدم میخره ک از لحاظ امنیت عالی باشه و توش زندگی میکنه عشق و حال میکنی بخدا

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
2740
واقعا راست میگه ما اینجا خونه مامانمیناس اصلا اسایش نداریم تا نوه ها میان اینجا همه میان در خونه که ...

آره ماالان ویلاییه باغچه داریم حیاط بزرگ داریم شبا بچه هاومیبرم حیاط کلی جیغ ودادوگریه خب هیچکس نیس چیزی بگه تاسه صبم بیدارن همیشه

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
چه جای با صفایی زندگی میکنی  کجا هستین؟خونه متری چنده اونجا؟

عزیز من ایران نیستم. اینجا قسمتی که خونه ویلایی باشه، اجازه ساخت آپارتمان نمیدن. آپارتمان ها توی محدوده دیگه ای هستن.