2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که هشت سالم بود، یه خونه داشتیم بزرگ و نوساز و یه حیاط خیلی خیلی بزرگ که توش پر از درخت های تنومند گیلاس بود . چهارتا درخت بزرگ بزرگ داشت و بعدش هم بازم باغچه بود تا میرسیدی به آخر حیاط. جلوی باغچه هم یه دنیا جا بود که بازی کنی. 

بالکن خونه هم بزرگ بود تابستونا پشه بند میزدیم و میخوابیدیم اونجا. بعد عصرا میرفتیم روی ایوون عصرانه میخوردیم. وای یادش به خیر. من توی اون باغچه کلا زندگی میکردم بالای اون درختا . هنوز بوی صمغ درخت توی دماغمه. ساعت‌ها اونجا بازی میکردم و بالای درخت سیگار دزدی میکشیدیم یادش به خیر 

نمیدونم چرا ولی منم با توجه به پست قبلیم بازم میترسم

آره اونم الان كه همسايه ها همديگرو نميشناسن دزد هم زياد شده بخاطر چندتا تيكه جنس آدم ميكشن امنيت حرف اول رو ميزنه

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
ان شاءللله که میخرین عزیزم 😍😍😍

فدات شم💜

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2740
این سیگار آخرش چی بود🙄🤣🤣فاتحه خوند

یادش به خیر ته سیگار جمع میکردم میبردیم بالای درخت میکشیدیم بعد یکبار دختر داییم که همسایه بودیم زنگ زد که دو نخ مونتانا کش رفتم بیا بریم بکشیم . رفتم خونشون دیدم قایم کرده پشت تلویزیون . تلویزیون هم روشن بود همه داشتن میدیدن بعد رفت بیاره دیدنش دهنش سرویس کردن . عزیزم البته این دختر داییم از رتبه های برتر کنکور هم شد ولی خیلی ساده و بامزه بود 

یادش به خیر ته سیگار جمع میکردم میبردیم بالای درخت میکشیدیم بعد یکبار دختر داییم که همسایه بودیم زنگ ...

وای چقد قشنگ تعریف کردی منو بردی ب اون زمانا چقد همه ساده و بی شیله پیله بودن ، این موبایلا ک اومد همه چی خراب شد

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
منظورم اینه خونه ویلایی هم هست که خیلییی شیک باشه ، من هنوز ندارم 😅😅😅

آره رو به روی خونه ما یه خونه باغه که خونه سفیده پرررر درخت تو حیاطش یه جنسیس قرمزم دارن خیییلی لاکچریه😭هر روز صبح تو اتاقمون پر از صدای گتجشکه به خاطر خونه روبه رویی اگه صبح بود عکسشو میزاشتم

خدایا مرسی❤️💋

من که تو هردوتاش زندگی کردم خوب تو خونه ویلایی هرکاری دوست داشتی میتونی  بکنی مثلا میتونی ساعت  یک شب با صدای بلند فیلم ببینی ولی تو خونه اپارتمانی باید خیلی جاها مواظب باشی خیلی وقت ها محدودیت داری برای انجام دادن یسری کارها چون انجام دادن اون کارها به بقیه  ساکنان اپارتمان اسیب میرسونه مثلا الان ما خودمون  که خونه ی اپارتمانی زندگی می کنیم همسایه بالایی مون شب دیروقت  فیلم میزاره  همه ی ساکنای اپارتمان از دستش شاکین میگن صدای تلویزیونشون نمیزاره ما راحت بخوابیم و خوب شما وقتی تو خونه اپارتمانی زندگی میکنی باید به اسایش بقیه ساکنان اپارتمانت احترام بزاری ولی از لحاظ امنیت قطعا خونه ی اپارتمانی خیلی بهتره . 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤