2733
2739
عجب ادم زرنگی بوده ولی پول حروم خوردن نداره خاک برسرش

هنوز ثابت نشده ک دروغ گفته ها 🤐🤐🤐🤐چرا فحشش میدی بیچاره رو

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گول نخوریم مرسی که گفتی واقعامن خیلی ساده ام

فدات عزیزم ساده نیستی دلت پاکه و مهربون

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه...بعد دوستت نداشته باشه...بعد دوباره دوستت داشته باشه...یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...و بعد دیگه هیچ وقت دوستت نداشته باشه
چه زیبا !باشه شما باور نکن اونا قشنگ میشینن الان به ریش منو شما هرهر میخندن میگن ببین این ساده لوحار ...

نه من نه میگم‌راسته ن میگم دروغ من کمک نمیکنم مجازی هیچوقت ولی هیچوقتم به طرف نمی گم داری دروغ میگی یک درصد احتمال میدم راست باشه

2731
من مجازی که هیج واقعی ام‌ به هرکسی کمک نمیکنم  مثلا یوقتا یه مرد جوون و سالم میاد میگه پول بده ...

اره دقیقا ولی کمک کردن بد نیست مواقعی که خودمون کمک کنیم نه اونا بخوان ازمون

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه...بعد دوستت نداشته باشه...بعد دوباره دوستت داشته باشه...یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...و بعد دیگه هیچ وقت دوستت نداشته باشه
هنوز ثابت نشده ک دروغ گفته ها 🤐🤐🤐🤐چرا فحشش میدی بیچاره رو

فحش من درد داش ینی 😐دردش گرف؟جایش زخم شد😑شرمندم 😐اصن خاک بر سرش نکنن انشالله بساطش بیشتر رونق پیدا کنه و بعد از نی نی سایت ب اینستا راه پیدا کنه😑😐

2740
قشنگ پستم مختص شماست عزیزم حواست باشه ادما تو واقعیت هزار جور دروغ میگن و انکار میکنن چه برسه به مجا ...

بنده خدا گفت نت ساعتی خریدم بعد شوهرش کفش تداشته چ ربطی ب شارژ۲تومنی داره من شده خودم پول تو کیفم نبوده ولی پول شار ژ تو گوشیم همیشه بوده 

فحش من درد داش ینی 😐دردش گرف؟جایش زخم شد😑شرمندم 😐اصن خاک بر سرش نکنن انشالله بساطش بیشتر رونق پید ...

😂😂😂

میگم کسی میدونه چجوری تایپک و پاک کنم

لینک حذف تاپیک های درخواستی کاربران صفحه 381 | تبادل نظر نی نی سایت
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3052157/لینک-حذف-تاپیک-های-درخواستی-کاربران?postId=100904157

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
میگم کسی میدونه چجوری تایپک و پاک کنم

فردا لینک ارسال کن 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
بنظرتون کسی که کفش نداره  ایا پول نت داره بیاد نینی سایت؟؟!!!!!

گفت نتم ساعتیع .... بعد شوهرش اومده ۵تومن واسش شار ژ ریختع چ ربطی ب کفشه داره عزیزم

2706