2703
2553
اره يكي ميگفت شوهرم زندانه بچمو با نميدونم چي گرم ميكنم گازمون قطعه و... به اون ميخواستم كمك كنم

بابا دروغ میگن اگه ندارن چرا فامیل کمکشون نمیکنه اصن چجور اومده تو سایت گازشونم قطه هیچی نداره😑😐عجب ادماین بخدا گدای انلاین ندیده بودیم 

عزیزم شما هنوز درگیری اون خانومی 

شاید واقعا راست بگه بعدکسی خواست کمکش کنه بااین حرفهای شما بدبینش کردی اونم اه کشید که نزاشتی براش بفرسته میتونی جواب گوی خدا باشی

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پول واریز کردی؟؟؟؟مگه شماره کارت داد؟؟؟؟؟؟

بله، تو پی وی البته خیلی خواهش کردم که درخواست دوستیمو قبول کنه، شماره کارت داد، خواهش میکنم پیام رو اگه جواب میدید بعدش پاکش کنید، پیام قبلی که بهم دادید لطفا پاک کنید چون شاید راست میگفته

بابا دروغ میگن اگه ندارن چرا فامیل کمکشون نمیکنه اصن چجور اومده تو سایت گازشونم قطه هیچی نداره😑😐عج ...

اره من دلم براي بچش سوخت انقد سوزناك نوشته بود با خودم گفتم به قصد كمك ميدم اگرم دروغگو بود پاي خودش 

ميگفت بچممم ناخناش كبود شده از شدت سرما 

شيرم خشك شده 

بچه ها گفتن برگه مرخصي شوهرت كه از زندان اومده رفته رو نشون بده نميدونم نشون داد يا نه ولي اخرش ني ني يار گفته بود دروغ بوده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2720
خوب کاری کردی ندادی ادم مطمئن بشه همه کار میکنه بالاخره هم وطنیم ولی چون اعتماد سخته نمیشه گفت راست ...

بعد چندوقت يكي اومد گفت من دوستشم واقعاا راست ميگفت بيا تل  تا عكس بدم از وضع زندگيش هرچي مدرك بخواي ميدممم

به ني ني يار گفتم گفت هركار كردي مسئوليتش پاي خودت

منم ترسيدم نه براي پول ٣٠٠ چيزي نبود نميخواستم بهردليلي توو دردسر بيفتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من خودم نداشتم وگرنه کمکش میکردم خیلی دردناک واقعا😔😔

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
اره من دلم براي بچش سوخت انقد سوزناك نوشته بود با خودم گفتم به قصد كمك ميدم اگرم دروغگو بود پاي خودش ...

ناخناش کبود شده شیرش خشک شده؟ینی خونه فامیل نبود بره پتو نداشتن ..هیچچچچچی نداشتن ولی گوشی نت همچی داشته بنده خدا چقد قشنگ دروغ میگفته ها

عزیزم شما هنوز درگیری اون خانومی  شاید واقعا راست بگه بعدکسی خواست کمکش کنه بااین حرفهای شما ب ...

قشنگ پستم مختص شماست عزیزم حواست باشه ادما تو واقعیت هزار جور دروغ میگن و انکار میکنن چه برسه به مجازی که معلوم نیست کی به کیه بعدشم اون خانوم پول نتشو از کجا اورده بود؟؟؟؟

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه...بعد دوستت نداشته باشه...بعد دوباره دوستت داشته باشه...یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...و بعد دیگه هیچ وقت دوستت نداشته باشه
2714
من خودم نداشتم وگرنه کمکش میکردم خیلی دردناک واقعا😔😔

الان قشنگ خوندی موضوع رو ؟؟؟؟؟!دوباره بخون

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه...بعد دوستت نداشته باشه...بعد دوباره دوستت داشته باشه...یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...و بعد دیگه هیچ وقت دوستت نداشته باشه
ناخناش کبود شده شیرش خشک شده؟ینی خونه فامیل نبود بره پتو نداشتن ..هیچچچچچی نداشتن ولی گوشی نت همچی د ...

براي گوشي و نتش هم يچيزايي گفته بود

ميگفت فاميلام باهامون قطع رابطه كردن پدر مادرمم نميدونم چراا سالي يبارم خبري ازمون نميگيرن

خلاصه براي هرچيزي يه جواب داشت ولي مدرك نداشت

الان قشنگ خوندی موضوع رو ؟؟؟؟؟!دوباره بخون

اره گول نخوریم مرسی که گفتی واقعامن خیلی ساده ام

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
شهرش رو که گفت کجاس ارومیه بود بعدم‌گفت نت ساعتی زده ۲۰۰تومن

چه زیبا !باشه شما باور نکن اونا قشنگ میشینن الان به ریش منو شما هرهر میخندن میگن ببین این ساده لوحارو 

2706