2733
2739
عنوان

بخیه های ابدومینوپلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 16330 بازدید | 56 پست
برا منم جاش سرخه اینقدر بدم میاد که نگو  بعد برای توجیح خودشون میگن بد زخمی که گوشت آوردی😕

والا انواع کرم هست میتونستن معرفی کنن بزنیم.من هزار بار بهشون گفتم و التماس کردم خوب بخیه بزنن.برگشت گفت مادر شدن همینه دیگه هم زیبایی میخواهید هم بچه...گفته بودم همسرم حساسه و بارداری اخرمه اما ...یجوری پیچوندن دوختن انگار لج کردن...دکتر خودم میتونست هزار تا کرم معرفی کنه بزنم مواظب باشم گوشت نیاره فقط فکر زیر میزیش بود

والا انواع کرم هست میتونستن معرفی کنن بزنیم.من هزار بار بهشون گفتم و التماس کردم خوب بخیه بزنن.برگشت ...

عزیزم من کرم هم زدمو خوب نشد به بخیه زدنشون مربوطه تو صورتم ۷تا بخیه خورد ولی اصلا معلوم نیست هیچیه هیچی ولی شکم اصلا براشون مهم نیست همینجوری دندون موشی میدوزن😂

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من کرم هم زدمو خوب نشد به بخیه زدنشون مربوطه تو صورتم ۷تا بخیه خورد ولی اصلا معلوم نیست هیچیه ...

دوست من پدرش متخصص بیهوشیه.بخیه هاشو خودش زده بود.یک خط باریک بود فقط منم اونو دیدم فکر مکردم مال همه اونجوریه...تابحال مثل شکم خودم ندیدم یک خط دوازده سانتیه سه بار بالا پایین میشه کج و معوج و چین دار...چقدر بابتش گریه نکردم و خجالت نکشیدم...خدا ازشون نگذره.بیمارستانش هم خصوصی بود مثلا

دوست من پدرش متخصص بیهوشیه.بخیه هاشو خودش زده بود.یک خط باریک بود فقط منم اونو دیدم فکر مکردم مال هم ...

عزیزم با لیزر الان درمان میشه یه دکتر زیبایی هم گفت میبرن گوشت اضافه رو

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
2731
عزیزم با لیزر الان درمان میشه یه دکتر زیبایی هم گفت میبرن گوشت اضافه رو

ممنونم گلم.ببینم چه میشه.اون همه پول گرفتن اما دریغ از انصاف...باید دوباره بریم دکتر و خرج دوباره کنیم ..ادم زورش میاد

ممنونم گلم.ببینم چه میشه.اون همه پول گرفتن اما دریغ از انصاف...باید دوباره بریم دکتر و خرج دوباره کن ...

واقعا همینطوره 😞

2738

چرا عزیزم دکترت اگه خوب باشه یجوری بخیه هار و درست می کنه که اصلا جاش نمونه بعدا...
زندایی من رفت پیش دکتر بابک جعفرنژاد که جراح پلاستیکه. 

خیلی خوب شده . اصلا انگار نه انگار اون همه پوست آویزون داشت . 

الان شده دختره بیست ساله...

عزیزم دوست من که شکمش خیلی بی ریخت و زشت بود عمل ابدومینوپلاستی کرد. پیش دکتر مریم شفیعی رفت. جراحی رو جوری کرد که دوستم اذیت نشد و درد کمی داشت که طبیعیه . بخیه هاشم ریز بود و کلا رو مراحل بعد عمل نظارت داره.الانم شکمش خیلی خیلی خوب شده . واقعا قبل و بعد عمل کلی عوض شده. اینم آدرس مطبش تو تهرانه. 

ابدومینوپلاستی فقط دکتر مریم شفیعی، یعنی عالیه واقعا. دوست من پیششون انجام داد الان بعد از چند سال نه تنها هیچ عوارضی که نداشت هیچ، اصلا هم برنگشت.

اینم آدرس سایتش همه جور اطلاعات توش هست:

http://dr-shafiei.ir/

2706