2737
2739
عنوان

در چه حالید ؟؟؟؟ +عکس😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از عروسی برگشتم ساعت ۱۱شوهرم موند  دوز دختر سابقشم تو عروسی بود  نگرانم 😕

چرا نموندی

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
2728
از عروسی برگشتم ساعت ۱۱شوهرم موند  دوز دختر سابقشم تو عروسی بود  نگرانم 😕

😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
چی تنته؟    

لباس 😕از تو چه پنهون منتظرم بچه ها بخابن بِکَنمشون...بدنم عرق سوز شده😭😭😭

چند روزم مهمونم دارم همش باید شلوار جین تنم باشه😫

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2740
چجوری این موقع شب همتون دور هم جمعید؟تازه فیلمم میبینید  تازه غذا هم میخورید؟ منم گاهی دوست د ...

ماهم همینیم

شبا ک میرم. خونع داداشم

تا 2 3 بیداریم فیلم میبینیم شیر کیک میخوریم

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
میگم یوخت زشت نباشه ما نصف عمرمون تو مطب دکترا میگذره 😒

دکتر بودین مگه😱

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
لباس 😕از تو چه پنهون منتظرم بچه ها بخابن بِکَنمشون...بدنم عرق سوز شده😭😭😭 چند روزم مهمونم دارم ه ...

ژووون   شدم دیگه :/

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (: