2737
2734
عنوان

خدایاقلبم💔امشب خیانت دیدم

1583 بازدید | 49 پست

۱۰ ماهه ازدواج کردم به شوهرم خیلی اعتماد داشتم..

دوهفته پیش رفتم شهرستان خونه بابام.امشب داشتم تو گوشی شوهرم میگشتم دیدم ی پیج روگوشیش نصبه به اسم من نسیم مرادی!!!!!!!!!رفتم صفحه چتش دیدم به هزار تا از این جن_د ه پولی ها پیام داده قیمت گرفته...نمیفهمم چرا این پیج ب اسم منه ولی با شماره شوهرم ساخته شده.خدایا بغض داره خفم میکنه قلبم درد گرفته..ب شوهرم گفتم انکار میکنه میگه نمیدونم این پیج کیه و چیه گفتم قسم بخور قران گذاشتم جلوش دست گذاشت روش که من این پیامارو ندادم ولی باور نمیکنم.دوهفته پیش من خونه نبودم این پیام هام دوهفته پیش فرستاده شدن.چجوری بفهمم شوهرم راست میگه یا دروغ دارم میمیرم باتمام وجود شکستن قلبمو احساس کردم....کمکم کنید بگید چجوری ثابت کنم بهش میگه من نمیدونم پیج کیه رو گوشی منه.دلم میخواد الان در تراس رو باز کنم چشامو ببندم خودمو رهاکنم...

اسکرین پیاماش رو الان میزارم توروخدا بگید چیکارکنم حالم خیلی بده

میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو هفته شوهرتو تنها گزاشتی؟!!

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2731

یعنی چی که  من نبودم 🙄🙄

عمه من بوده پس پیام میداده قیمت می گرفته

مردها دروغ گفتنشونم  به آدمی زاد نمی مونه😐😐

حتما خود زن ها چت کردن قیمت گرفتن یه آیدی  هم با شماره شوهرت ساختن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738
2706