2737
2739
تو نی نی سایت همه همه چی میدونن حتی از خود سنی ها بیشتر میدونن.

اره والا 😂😂😂خوش به حالشون چقد میدونن 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
خانمی چند هست سبد حمل؟ دسته هاش به هم میرسن برای بلند کردنش؟ 

عزیزم یه مدلش با سایه بان هست یه مدل بدون سایه بان

اره دسته هاش نرمن

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمونه کارهاتون رو میشه بزارید مثلا به غیر سیسمونی و با قیمتش بگی ..

اینستا داری عزیزم؟اگه داری پیجمو میدم ببین اگه نداری تا نمونه بدم

سبد،گلدون،کیف،فرشینه،زیربشقابی اینا میبافم

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
من هنو ازدواج نکردم ولی خیلی از سبدهای شما خوشم اومد    

مرسی عزیزم در خدمتم

خیلی کاربرد دارن قابل شستشو هستن کیف هم ازشون میبافم سبد لوازم ارایش و نظم دهنده

2728
2738
ببخشید نفهمیدم چه ربطی داشت سیسمونی خریدن به طلاق عاطفیشون ؟؟؟

اتاق خواب بچه اصلا راه نبود پا بذاری.. بچه همش از اول وسط شون میخوابید.. دیگه عادت کرد  .. جرات ندارن از دستش تکون بخورن

کلا نظر من برا سیسمونی اینه که هر چی که واقعا لازمه بخریم. برا چی خونه رو شلوغ کنیم با وسایلی که معلوم نیست استفاده شه. بزرگتر شد خوب بیشتر میخریم. من که اصلا برا دو تا بچه هام ولخرجی نکردم. خدارو شکر تو خانواده های دو طرف هم خیلی حساسیت نداشتن که بخوان ایراد بگیرن

بیچاره پدر مادر دختر 

دختر بده جهاز بده یخچال جهیزیه رو پر کن سیسمونی بده 

گناه ک نکردن 

ما همچیشو خودمون خریدیم 

ولی مامانم پول تخت و داد ک خیلی ناراحت شدم 

من دخترم 6 ساله شد سرویس خواب براش گرفتم.کریر و روروک بچه اولیمو گذاشتم برا دومی. پتو و بالش و ...همه نو بودن دیگه نخریدم. برا دومیه طفلکی اصلا اسباب بازیم نخریدم هر چی بزرگه داره میدیم به دومی    

بیچاره پدر مادر دختر  دختر بده جهاز بده یخچال جهیزیه رو پر کن سیسمونی بده  گناه ک نکردن& ...

حالا میگی. من برادرم خیلی وضعش خوبه. به قول تو دخترشو داد. یه واحد خونه بهشون داد. جهیزیه کامل داد. یه ماشین روز عروسی داد. سیسمونی زیاد هم داد. حالا داماده میخواد بره مسافرت سوار همون ماشینی که داداشم داده میشه به خودشون تعارفی نمیزنه که شماهم بیاین

2706