2733
2739

دوستان تولد من و شوهرم فاصله ش یکماهه امروز تولد من بود دیشب شوهرم خیلی زحمت کشید کلی سورپرایز و با گل و شمع وارمر همه جارو تزیین کرده بود و اینا

بعد تولد امسال تولد سی سالگیشه اما میفته دو سه روز بعد از عاشورا.بنظر شما من چجوری تولد بگیرم که سورپرایز بشه؟خیلی بترکون باشه؟

اینم بگم پارسال براش تولد تو کافه گرفتم دوتایی و ازهمین مدلایی ک همه همیشه میگن و اینکه امسال میخوام خونواده ها هم باشن

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولد من و همسرم ۱۴ روز فاصله داره و متاسفانه تو ایام محرم 

میخوام قبل محرم تولد بگیرم خونواده هامونم دعوت کنم 

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
2728

یه کادو و دست گل طبیعی بهش بده

متفاوت باش

سال های بعد سوپرایزش کن شام بده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
قبل محرم بگیر تازه خیلی هم سوپرایز میشه

خب چجوری چه کارا بکنم ک سورپرایز بشه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
تولد من و همسرم ۱۴ روز فاصله داره و متاسفانه تو ایام محرم  میخوام قبل محرم تولد بگیرم خونواده ...

چجوری خیلی سورپرایزش کنم

خب چجوری چه کارا بکنم ک سورپرایز بشه

عادی باش عادی عادی فقط خانواده هارو دعوت کن خونه رو تزیین کن چراغاهم خاموش کن

بعد یهو شب که از سر کار اومد همه با خانواده بریزین سرش

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
چجوری خیلی سورپرایزش کنم

مردا همین که ندونن تولدشونه یهو بفهمن خیلی ذوق میکنن😀 

من دیگه تو کار سوپرایز نیستم چون بلد نیستم😂😂😪😪😪

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

یه راه دیگم هست ردز تولدش باکس گل بفرسی محل کارش البته اگه از این لوس بازیا خوشش میاد

شبم شام خوب و کادو دیگه خیلی شادش نکنید 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

قبل محرم بکیر براش هم ازادی تو دهه محرم نیست هم کلی سور پرایز میشه .شامم بده خانواده هارو هم اعوت کن متفاوت باشه 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍