2737
2734

عزیزان چند مدت عفونت دارم خارش سوزش ترشح پنیری شکل که بعد عادت ماهانه یکم رنگی میشه دکتر رفتم.پماد واژینال داده اما هنوز خوب نشدم کی مثل من بوده روش سنتی خوب درمان شده 

زندگیتو روفاز مثبت بچرخون💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آب و نمک 

آب تصفیه رو بجوشون وقتی خنک شد بریز  تو شیشه چنتا  قاشق نمک بریز توش موقه شستشو  ازش استفاده کن تو دستشویی

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

سلام عزیزم خوبی ..منم عفونت دارم همراه با سوزش جوری که دم به دقیقه دستشویی هستم امروز رفتم دکتر برام سفکسیم نوشت پماد جوابگو نیست پارسال یه جا رفتم دکتر تو کرج کپسول واژن داد باید تزریق شه واای عالی بود هر دونشو 60 تومن خریدم الان یادم.نمیاد چی بود به دکتر گفتم گفت نمیدونم کدومو میگی خخخخ خودمم یادم نیست چی بود خلاصه اینکه تا یه سال منو از شر عفونت راحت کرد ه بود 

2706