2737
2734
عنوان

پدرشوهر مادر شوهرم اومدن خونمون

476 بازدید | 26 پست

مادر شوهرم حرفای  خیلی بدی بهم زده سه هفته هیچ ارتباطی باهاشون نداشتم الان اومدن مثلا از دلم در بیارن.هنوز خونمونن اصلا نمیتونم نگاهشان کنم جو خیلی سنگینه  

خانوم باش.

اگه ازت عذر خواهی کرد تو هم ببخش. بی کینه

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی عزیزم

اگه میتونی ببخششون بزرگترن به هرحال

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2738

بازم اونقدر شعور دارن که اومدن از دلت در. بیارن

مادرشوهرم دو سال پیش یه دعوایی راه انداخت با من سر چیزی که بهش مربوط نبود منم خونش نرفتم نذاشتم پسرم و ببینه دختراش پرش کرده بودن بعدم یه دخترش پشیمون شد 

بعد به جای اینکه از دلم در بیاره زنگ زده بود به شوهرم که زنت نمیذاره من نوه م ببینم .... یک کلمه هم نگفت که من پام و. از گلیمم درازتر کردم و فحش بهش دادم ... باعث شد شوهرم نذاشت برم خونه مامانم الان دو ساله 

بعدا به شوهرم گفتم ننه ش چکار کرده زنگ زد نشوندش سر. جاش

چقدر عجیب که امدن دلجویی خوبه که  درضمن مهمون حبیب خداست با مهمون باید درست رفتار کرد

پزیرایی کردیم ولی وقتی ناراحتم نمیتونم به طرف نگاه کنم یا  حرف بزنم مادر شوهرم بوسم کرد معزرت خواست.ولی حرفاشون قلبمو شکونده

پزیرایی کردیم ولی وقتی ناراحتم نمیتونم به طرف نگاه کنم یا  حرف بزنم مادر شوهرم بوسم کرد معزرت خ ...

باور کن این جلو امدن خیلی خیلی ارزش داره نشده مامانت دلت رو بشکنن؟ میشه دیگه من که خیلی شده از مامانم حتی دلم بشکنه

بپذیر و ببخش

خودت اروم تر میشی و شاد تر باور کن

درضمن بدون اینقدر هستن مرتب دل میشکنن و همیش هم حق به جانب هستن