2733
2734
عنوان

سوال در باره هفته ٣٩و زايمان

60 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من هفته ٣٩هستم امروز رفتم معاينه لگن دكتر انجام داد همه چي خوب بود سر بچه هم اومده تو لگن اماده براي زايمان ولي بچه نمياد چي استفاده كنم يا چه كاري كنم بياد زود تر

من یه مدت زیاد راه رفتم امروز دکتر بودم گفت فردا بیا برای عمل دهانه رحمم باز شده 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم زياد راه ميرم تقريبا روزي نيم ساعت ولي بچم خودش رو به قول دكتر لوس كرده

من ۳ساعت راه میرم زیادش کن 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
شماهفته چندی عزیزم؟

۳۸هفته و۳روز من سزارین قراره بشم شنبه قرار بود بشم که انقد ترشحات موکوسی دارم رفتم دکتر گفت دهانه زحمت بازشده قبل اینکه دردت بگیره فردا بیا عمل 

2738
بسلامتی عزیزم ایشالاخیره و فردا نینیتومیبینی برای منم دعاکن سزشم

ایشاا عزیزم بچتو سالم بغل کنی فدات سزارینم بشی