2733
2734
عنوان

پیشنهاد کتابایی ک دوث داشتین

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 57 پست

جز از کل رو دارم میخونم قشنگه حتما بخونش

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
الان دارم کتاب شدن میشل اوباما رو می خونم دوسش دارم  چهار اثر فلورانس  اثر مرکب  ر ...

چه تاثیری تو زندگیت داشتن!؟یا رو رفتارت!؟

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب عزیزم شما که اهل مطالعه هستی باید بدونی که طرز نگارش صحیح چقدر مهمه دیگه  من کتابهای موراک ...

اون تو کتاباس و رسمی ولی اینجا جوو صمیمی هستش و من رودبایسی ندارم

مرسی از پیشنهادات

دوث دارم سارا قانون جذب رو می اموزدو یاد میگیردو بخونم🤔کسی خونده؟

اگه واسه قانون جذب میخوای اول کتاب رازو بخون بعد فیلمشم ببین.بعد کتاب قدرت و معجزه کتاب شکر گذاری هردو از راندا برن بعدشم ۴اثرفلورانس اسکاول و قانون جذب مایکل لوسیر.اینارو یکی از بچه های سایت بهم معرفی کرده خودمم میخام به ترتیب بخونمشون البته معجزه شکرگذاریو قبلا خوندم

اره واقعا.بهم کمک کرد واقعا اینو درک کنم که شکر نعمت نعمتت افزون کند.انقد نعمتام زیاد شدبخدا.تازه کل ...

چه خووب

2740
رمان نیست یجورایی درمورد بهتر زندگی کردن و جذب و ...  مثل کتاب چهار اثر اینم خوبه

چه خوبه اتفاقا دنبال قانون جذب و اینام

ببخشید اینجا میپرسم من تازه عضو شدم چجوری باید سوالم رو بپرسم .یعنی چچوری پست بذارم. ممنون که راهنم ...

عزیرم بالای سایت یه قسمت تبادل نظر هست اونو بزن.بعد بالای سایت یه قسمت هست نوشته:تاپیک+،اونو بزن.اینجوری موضوعتو ایجاد میکنی و سوالتو میپرسی

دنیای سوفی پیرمرد و دریا و الان کتاب چهار اثر اسکاول شین و میخونم 

جذابن؟؟ یعنی اینکه نوشته ها ایقد رونه ک جذب شی!؟

اگه واسه قانون جذب میخوای اول کتاب رازو بخون بعد فیلمشم ببین.بعد کتاب قدرت و معجزه کتاب شکر گذاری هر ...

اره 

اون تاثیری گرفته چیزیو جذب کرده؟

2706