2737
2739
عنوان

پیشنهاد کتابایی ک دوث داشتین

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ملت عشق خیلی قشنگه ولی کیمیا خانوم رو دوست نداشتم من پیش از تو و من پس از تو هم قشنگه

کیمیارو شروع نکردم پی دی افی ک دارم یجوریه سخته خوندنش

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌
من ایجوری مینویسمش 😊

خوب عزیزم شما که اهل مطالعه هستی باید بدونی که طرز نگارش صحیح چقدر مهمه دیگه 

من کتابهای موراکامی 

کتاب سقوط و بیگانه البر کامو 

کتاب طریق بسمل کردن دولت ابادی 

دال دوست داشتن حسین وحدانی 

کتابهای اوریانا فالاچی و گاوالدا همشون 

اگر اهل کتابهای فرمت زنانه هستی آلبا دسس په دس که دفترچه خاطرات مورد علاقه منه 

کتابهای خالد حسینی خوبن بادبادک باز در راسش

کتابای زیادی هستند که دوست داشتم. در حال حاضر دارم کتاب ادب فنای مقربان رو میخونم.محشره

موضوعش در چه زمینه اییه؟

موضوعش در چه زمینه اییه؟

شرح زیارت جامعه کبیره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2740
الان راز از راندا برن رو  دارم میخونم عاالیه. قبلا هم راجب روابط اینارو خوندم و خیلی کمکم کرده ...

کتاب استیوهاروی رو خوندی؟؟

اموزندس یا بصورت رمانه؟

رمان نیست یجورایی درمورد بهتر زندگی کردن و جذب و ... 

مثل کتاب چهار اثر اینم خوبه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
خجالت بکشین خانما شاید تو کیبوردشون بد تایپ شده

ناراحت نشو گلم من ایقد سواد دارم ک درست بنویسمش و لیسانس بگیرم اونجور نوشتمش چون همیشه اونجور مینویسمش مشکل از انسان ها اینه ک موضوعو ول میکنن میچسبن به حاشیه حالا تهش خندید ک چی؟؟؟ منم خندیدم ک چی؟؟بقیه هم خندیدن تهشش!!تهش چیه خیالش راحت شد یا اینکه میخواد بگه باسواده؟؟ وللش اینجور ادما زیادن پیشرفتم نمیکنن چون دنبال تمسخرن 

عزیزم میدونم که میدونی دوست درسته نه دوث.شایدهم اشتباه تایپی شده.ولی درغیر این صورت بنظرم کسی که کتاب میخونه و به ادبیات علاقه داره بهتره کلمات رو درست بنویسه چون ممکنه یه حرکت از طرف یه نفر باعث تقلید اشتباه بقیه بشه و یه جریان اشتباه راه بیوفته و مثلا این مدل نوشتن حتی کم کم جایگزین شه که خب اشتباهه.باز قصد جسارت نداشتما فقط نظرمو گفتم