2737
2734
عنوان

ادم میره اینستا اعتماد بنفسشو از دست میده😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 93 پست

حالا من به زور شوهرمو راضی کردم دماغمو عمل کنم نمیدونن چرا ظاهر برام انقد مهمه

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
آی گفتیا...من خوشگلی بعضیاشونو میبینم با مشت میکوبم تو صورت خودم😐

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا مگه واجبه

بعضیا خودنمایی و دوست دارن 

حتی یک بار وقتی رفته بودم شوش کریستال بخرم 

شوهرش و در. حال دستفروشی دیدم 

اماااا 

تو عکس ها نمی دونی چقدر عالین 

من شوکه میشم می بینم 

خـــدایا

کــمــی بــیـا جــلــوتــــر .

مــی خــواهـــمـــ در گوشــت چــیــزی بــگــویم . . . !

ایـن یـک اعــتـرافــــــ اســت . . .

مــن بــی او دوامــ نــمی آورمــ . . .

حــتــی تــا صــبح فـــردا . . . !.!

2728
خیلی مصنوعی هستن  ولی خونه زندگیشون محشره  البته من یک دوستی دارم خیلی تو اینستا فعالیت ...

نه بابا الان ساناز صالحیو ببین هیچ عملی نکرده

2740

من رشته ام عكاسيه، تا قبل از اينكه دخترم به دنيا بياد يه پيج نيمه معروفي هم داشتم

اما بوسيدم گذاشتمش كنار

يه جايي به خودم اومدم ديدم همه فكر و ذهنم شده به روز كردن پيجم بدون اينكه از لحظه لحظه زندگيم عميق لذت ببرم

و اينكه اينيستا ادم ميندازه تو چاه مقايسه

دو ساله ندارم و به شدت راضي ام

من رشته ام عكاسيه، تا قبل از اينكه دخترم به دنيا بياد يه پيج نيمه معروفي هم داشتم اما بوسيدم گذاشتم ...

ینی بپاکم حله اعتماد بنفسم خیلی اوده پایین همش میگم چقد زشتم

فکر کنم جنس دوربیناشون خوبه😁

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😤

2706