2733
2734
عنوان

یک حرف هایی شنیدم ناراحت شدم

416 بازدید | 26 پست

سلام دوستان 

کارگر جدیدم افغانستانی امروز صبح اولین بار اومده بود 

تعریف کرد ۷ سالش بوده شوهرش دادن و شوهرش و لالا یعنی داداش صدا میزده تا این که شب اول پدرش و دراورده 

گفت خواهرش زن هفتم یک مرد شده  و سر زایمان بچه هشتمش مردِ

گفت زن برادراش یکی ۱۰ و ۱۲ تا بچه اوردن 

کلا گفتم خب چرا جلوگیری نمیکنن 

گفت بهشون قبولوندن جلوگیری گناه خدا ناراحت میشه اون دنیا خرمون و میگیره جلو بسته شدن ندفه رو گرفتین😲😲 

گفت مردا جوری باهامون رفتار میکنن انگار خدا هم از خلق کردن زن پشیمون 

میگفت فقط با ما رابطه جنسی برقرار میکنن و بچه بیاریم . ۴ تا دختر و یک پسر داشت گفت شوهر بی پولم  بعد ۴ تا دختر سرم زن گرفت و اونم دوتا دختر اورد من اخریم پسر شد 

خیلی حرفا زد از صبح فکرم مشغول . واقعا اینطوریِ؟

خداروشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر سرنوشت بعضی آدما تلخه اگه این خانم تو اروپا ب دنیا اومده بود الان حالش این نبود یا خیلی مواردای ...

اره واقعا .چطور سرنوشت ادما رقم میخوره

خداروشکر
2738

وای😟 شنیده بودم بعضی جاها بیشتر از 4 تا زن می گیرن😧ولی اینجوری؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

متاسفانه منم شنیدم اینجور چیزا رو درموردشون..جلوگیری نمیکنن میگن گناه ازدواج سن پایین و خیلی چیزای وحشتناک دیگ

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
2706