2733
2734
عنوان

امروز ميخام به برادر شوهرم بگم برنامه ت چيه تا کي اينجايي؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7799 بازدید | 270 پست
بیشتر توضیح بده، چرا اونجاست

ببينيد براي کار اومده ، خابگاه رفت چند روز موند برگشت خونمون من چه گناهي کردم ، شوهرم عمرا بش بگه برو نميگه ، منم که نميخام بگم برو بگم برنامه ت چيه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درک میکنم دوتا از برادرشوهرای منم ۵ ماه خونم بودن شوهرمم میگفت اشکالی نداره اخرم خودم گفت اصلا یه ذره شعور نداشتن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
چقدر عجیبید بعضیا. ما برادرشوهرو نامحرم میدونیم اصلا بدون خانواده نمیان خونمون. چه برسه بمونن.

ایشون عجیب نیستن بنده خدا برادرشوهرشون عجیبه😐

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
چقدر عجیبید بعضیا. ما برادرشوهرو نامحرم میدونیم اصلا بدون خانواده نمیان خونمون. چه برسه بمونن.

ما هم همینطور.

کاری هم داشته باشن بخوان بیان اگه شوهرم خونه نباشه همونجا تو کوچه کارشون رو میگن و میرن. حق ندارن بیان تو خون

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2706