2733
2734

یه لباس اینترنتی سفارش دادم قرار بوده شنبه پست کنه تا امروز فردا بدستم برسه الان میگه فردا پست میکنم میخواستم واسه شنبه توی عروسی بپوشم حالا به نظرتون چهارشنبه پست کنه شنبه بدستم میرسه؟

فک کنم باید ازخودش میپرسیدی

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

خدا لعنتشون کنه من واسه کفش ریختم قرار بود همون روز ارسال کنه نکرد.دیروزم پولم پس داد گفت نمیرسه تااون روزی ک میخوای تازه طلبکارم بود ک برو خداتو شکرکن بهت گفتم همون روز نمیفرستم.خبر مرگش اگه گفته بود فرداش ارسال میکنم من از ی جای دیگه سفارش مسدادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از کدوم شهر عزیزم به کجا؟

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
من که خدا لعنتشوت کنه ۳۱۷تومان پول ریختم ۱ماهه پیداش نشده شماره جوابشونو دارم مبخوام بدم پلیس فتا شک ...

از کجا سفارش دادی؟

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2738
تل 

منظورم کانالش بود گفتم بگو ما سفارش ندیم😓

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2706