2737
2734
عنوان

پای پسر 3 سالم شکسته حالم بده😭😭😭

369 بازدید | 24 پست

3 روز پیش شکسته.ازون موقع بیمارستان بستریه

حالا دکتر گفته 2 روز باید تحت نظر باشه اگه مشکلی پیش نیومد گچ بگیرن ببرم.وگرنه باید عمل بشه.الان از 6 صب منتظرم دکتر بیاد فقط تکلیفمو معلوم کنه.پسرم بیش از حد بهم وابسته اس.تو این 3 روز مدام دستش تو دست منه.نمیذاره تکون بخورم.نمیذاره کسی بیاد جای من دکتر هم نیومده😠برام دعا کنید عمل نخواد و امروز گچ بگیرن ببرم خونه

شبا میگه توروخدا بریم خونه من تخت خودمو میخوام خونمونو میخوام 

از یه طرفم بعد اون حادثه ترسیده تا چشمشو میبنده بخوابه جیغ میکشه از خواب میپره😔

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخیییی الهی... ایشالله عمل نخواد و امروز ببریش خونه چطور شکسته؟

پرید تو استخر توپ پاش خورده به لبه اونجا

من رفته بودم خونه مادربزرگم شهرستان.شوهرم تهران بود.1 ساعت قبل پسرم شوهرم تصادف کرده دقیقا از همون ناحیه پاش شکسته

2728
پرید تو استخر توپ پاش خورده به لبه اونجا من رفته بودم خونه مادربزرگم شوهرم تهران بود.1 ساعت قبل ...

آخ آخه چه پشت هم بدآوردین😥😥😥

انشالله بلا دور باشه دیگه ازتون... صدقه بنداز... 

2738
الهیییی جان براش قصه بگو باهاش صحبت کن از چیزایی که دوست داره...  تا سرش گرم بشه حالا چرا ...

پست بالا نوشتم عزیزم

الهیییی جان براش قصه بگو باهاش صحبت کن از چیزایی که دوست داره...  تا سرش گرم بشه حالا چرا ...

همه این کارا رو کردم

دعا کنید امشب بریم خونمون

نگران نباش عزیزم شکستگی استخوان بچه خیلی زودتر حوش میخوره تا آدم بزرگ چون بچه ها تو سن زدن و خیلی زود استخوان ترمیم میشه بچه دوستم دستش شکست بعد ۳ هفته گچشو باز کردن 

منتظر اتفاقات خوبم 
آره عزیزم دیدم انشالاه گچ بگیرن زود برین خونه راحت شه پسرت شوهرتم حتما خونیه آره؟ 

متوحه نشدم

اون ناچارا گچ پاشو باز کرده که بتونه این راه و بره بیاد

2706