2737
2734
عنوان

مامان های با تجربه کمک .

171 بازدید | 11 پست

بچه های من دوقلو هستند و قرار بود مهر به دنیا بیاند و نیمه دومی باشند ولی چون زایمان زودرس داشتم مرداد به دنیا اومدند و نیمه اولی شدند .

به نظر شما برای ورود به مدرسه با سن شناسنامه ایشون بروند مدرسه تا ۱ سال جلو باشند، و ایاپس درس ها بر میایند؟ یا اینکه با سن واقعیشون و نیمه دومی بروند؟ اونوقت بهتر میتونند درس بخونند؟

تعداد رای : 7
نظرسنجی
چون مرداد به دنیا اومدند مانند نیمه اولی ها ببرمشون مدرسه.
4
57%
یه سال دیر تر ببرمشون مدرسه چون قرار بوده مهر به دنیا بیاند.
3
42%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرم بذار برسن به سن مدرسه بعد تصمیم بگیر  اگه ریزه بودن یه سال دیر تر ببر  خودت اون ...

از یه مشاور پرسیدم گفت اگه دیرتر برند بهتره .هم برای خودشون هم برای من . ولی خود میگم نکنه اون ۱ سالی که دیر مینویسمشون از همه چیز عقب بیوفتند؟

2740
از یه مشاور پرسیدم گفت اگه دیرتر برند بهتره .هم برای خودشون هم برای من . ولی خود میگم نکنه اون ۱ سال ...

نه عزیزم من شنیدم اگه بچه زود تر بره و امادگی مدرسه نداشته باشه خیلی به بچه استرس وارد میشه یا اگه خیلی ریز تر از همکلاسی هاش باشه اعتماد به نفسش کم میشه و مدام با خودش فکر میکنه از بقیه کم هوش تره در صورتی که شاید حتی باهوش تر هم باشه .. 

به نظرم تا موقع مدرسه شون صبر کن و نزدیک مدرسه شون تصمیم بگیر .. البته شاید تو مهد از حالتشون متوجه بشی میتونن زود تر برن یا نه .. 

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️
نه عزیزم من شنیدم اگه بچه زود تر بره و امادگی مدرسه نداشته باشه خیلی به بچه استرس وارد میشه یا اگه خ ...

نزدیکانم هم میگند تا دو سال دیگه وقت داری ، بگذار توی پیش دبستانی ببین چطوریند.

به نظرتون برای درس خوندن مشکلی پیدا نمیکنند ، مثلاً دیر یاد بگیرند؟

نه بچه های جاری منم اینجورین خیلی خوبن اتفاقا اونا متولد شهریور باید میشد مرداد بدنیا اومدن 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
نزدیکانم هم میگند تا دو سال دیگه وقت داری ، بگذار توی پیش دبستانی ببین چطوریند.

اره این راه حل خوبیه عزیزم رفتاراشون رو مد نظر بگیر بعد تصمیم بگیر موفق باشی ان شا الله 🌸 

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️