2733
2734
عنوان

مامانای نینی دار یه لحظه بیاید

84 بازدید | 18 پست

سلام امروز نینیمو بخاطر دونه های پوستش بردم دکتر گفت بخاطر بوسیدنه صورتش دون دون شده یه پماد نوشته 

برا دلدردشم ویتامین آ د و یه شربت دیگه 

الان روی پماده نوشته ویتامین آ چشمی بنظرتون درسته کسی تاحالا برا نینیش زده این پمادو؟؟

پماد چشمرو برا زخمای دیگه و هرچی میشه استفاده کرد کم ضرر تره

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
پماد چشمرو برا زخمای دیگه و هرچی میشه استفاده کرد کم ضرر تره

ینی برا دونه های پوستیش بزنم خوب میشه من فک کردم پماد آ د نوشته برا دخترم الان دیدم پماد چشمی نوشته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ینی برا دونه های پوستیش بزنم خوب میشه من فک کردم پماد آ د نوشته برا دخترم الان دیدم پماد چشمی نوشته& ...

خودش گفت پماد آد نوشتم🤔🤔

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
برا پوستش که پرسیدم گفت پماد آ د نوشتم براش الان قطره خوراکیشو داروخونه بهم داده با یه پماد ویتامین ...

۰ شاید اشتباه شنیدی گفته قطره آد.ولی ضرری نداره بزن .اگ خوب نشد.هیدرو کورتیزون براش بگیر

2738
شمام بخاطر بوسیدن صورت نینیت دون دون شده بود؟؟

منم اولا اینقد بوسش میکردن بیچاره صورتش جوشجوشیو زبر شده بود.البته مال گرمیجاتم هست اگ از شیر خودت میخوره اصلا گرمیجات نخور

شمام بخاطر بوسیدن صورت نینیت دون دون شده بود؟؟

دکتر اولی گفت بخاطر بوسیدنه ولی پیش پروفسور بردم گفت اگزمای نوزادی هست و ربط زیادی به بوسیدن نداره ولی حتما باید درمان بشه چون درآینده باعث آلرژی و آسم میشه

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    
منم اولا اینقد بوسش میکردن بیچاره صورتش جوشجوشیو زبر شده بود.البته مال گرمیجاتم هست اگ از شیر خودت م ...

آره خودمم حس میکنم بخاطر گرمیم باید باشه این چن روزه یکم گرمی خوردم 

سردیم میخورم دلدرد شدید میگیره جوری ک همش جیغ میزنه 

دکتر اولی گفت بخاطر بوسیدنه ولی پیش پروفسور بردم گفت اگزمای نوزادی هست و ربط زیادی به بوسیدن نداره و ...

چند روز باید استفاده کنم ک اگه جواب ندادپمادشو عوض کنم؟

چند روز باید استفاده کنم ک اگه جواب ندادپمادشو عوض کنم؟

نمیدونم بخدا عزیزم منکه یک هفته استفاده کردم جواب نداد بردمش پیش دکتر دیگه که این پماد رو دادببرش پیش یک دکتر خوب که تشخیص بده

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    
آره خودمم حس میکنم بخاطر گرمیم باید باشه این چن روزه یکم گرمی خوردم  سردیم میخورم دلدرد شدید م ...

پس مال همونه. بادمجون.دارچین زیره رازیانه فلفل....اینا نخور. یمدت نخوریو بوسشم نکنی بدون دارو هم خودش خوب میشه

2706