2733
2739
عنوان

به نظرتون به روی شوهرم بیارم یانه؟

348 بازدید | 48 پست

مادرشوهرم اینادیروزقربونی کردن گوشت به کسی ندادن فقط کباب کردن وایناولی برامامانم ایناکه دوخونه فرقشونه نبردن گوشت.حالا درصورتی که مامانم امسال قربونی نداشت.ولی سالای قبل یه دست گوسفندومیدادمادرشوهرم اینایکیشم میدادبه ما.حالااین مادرشوهر احمق من برامامانم اینانبرده مامانمم ناراحت شده.چجوری به شوهرم بگم که متوجه کاردمادرشوهرم بشه

عجب بیهوده تکراریست دنیا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بيخيال باشيد هيچي نگيد ! اون شعورشو ثابت كرده 

آخه شوهرم فک میکنه مامان ایناش خوبن مابده.تاحالاهرکاری کردن اصلانگفتم این باعث شده مابده شیم.میخوام ازاین به بعداینطوررفتارنکنم

عجب بیهوده تکراریست دنیا

عزیزم اینکه مادرتون برده انتخاب مامانت بوده اینکه اونا نبردن انتخاب خودشونه ما نمیتونیم بابت کارایی که خودمون به میل خودمون انجام میدیم از دیگران توقعی داشته باشیم شاید نخوان.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

من رابطم با پدرشوهرم عاایه این مسائلو مستقیم به خودشون میگم

موقع عقیقه پسرم یادشون رفته بود برا ابجی من جدا کنن شاید خانواده همسرشمام یادشون رفته

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706