2733
2739

خرید بودیم. با دخترم خاله ی مجردم. یکی شماره گرفت که واسه داداشش زنگ بزنن بیان خواستگاری. پنج شنبه شب شماره رو گرفت. تا الان زنگی نزدن. چند روز بعد زنگ میزنن؟ یعنی الان دیر شده و دیگه نمیزنن؟

بیا قسمت کنیــــم دردی که داری🌻💞       ‌               که تو کوچک دلــــــی طاقت نداری🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجربم میگه هیچوقت زنگ نمیزنن

از من با التماس شماره میگرفتن اما هیچوقت زنگ نزدن

چون خونواده پسر دخترو پسندیدن اما پسرشون سرش جایی گرمه

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
خواستگار تو خیابون؟

خواستگاری تو اتاق عملم داشتیم😂

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
2738
تجربم میگه هیچوقت زنگ نمیزنن از من با التماس شماره میگرفتن اما هیچوقت زنگ نزدن چون خونواده پسر دخت ...

نمیدونم والا

بیا قسمت کنیــــم دردی که داری🌻💞       ‌               که تو کوچک دلــــــی طاقت نداری🍀
واقعا فکر میکنی راستشو گفته😐

نمیدونم. خب آدم خوبم وجود داره دیگه. شاید داداشش خوبه

واقعا فکر میکنی راستشو گفته😐

دقیقا

همشون میگن داداشم انقدر خوش اخلاق و اقاس تاحالا دختر از نزدیک ندیده وصعشم خوبه هم کارمنده هم مغازه داره و....

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
انتظار داشتی عیبای داداششو بکه؟😂😂

خب وقتی میاد شماره خونه میگیره و دختر شماره میده باید زنگ بزنن . دیگه تعریف لازم نیست. بیان آدمحقیق میکنه دیگه

خب وقتی میاد شماره خونه میگیره و دختر شماره میده باید زنگ بزنن . دیگه تعریف لازم نیست. بیان آدمحقیق ...

خوب شاید منصرفشدن یا یه کیس دیگه دیدن یا اصلا اتفاقی افتاده مانع شده 

2706