2733
2734
عنوان

سیاه شدن رنگ مدفوع

| مشاهده متن کامل بحث + 81133 بازدید | 46 پست
اخه hpv گرفته میگه میترسم ایدز داشته باشم.رفته دکتر براش چکاپ کامل نوشتن.دکتر گفته فعلا ملاحظه کن تا ...

انشالله که چیزی نیست عزیزم فکرای بد نکنید

داداش من رفت دندون پزشکی دکتر احمق گفت تو دهنت دونه سفید زده مشکوک به ایدزی یعنی نمیدونی چه به روز گار ما اومد تا این رفت ازمایش و جواب اومد

منفی بود خداروشکر

جواب ازمایش شوهر شماهم منفی عزیزم 

چرا واسه چیزی که هنوز اتفاق نیوفتاده اینقدر ناراحتی و استرس داری 

رویای خودتو بساز
انشالله که چیزی نیست عزیزم فکرای بد نکنید داداش من رفت دندون پزشکی دکتر احمق گفت تو دهنت دونه سفید ...

من ناراحت نیستم.اصلا هم برام مهم نیست حتی اگه ایدز داشته باشه.خودش خیلی حالش بده.میگم چ اشکالی داره نهایتش اینه که منم میگیرم.بچه دار نمیشیم که به اون منتقل نشه و تا وقتی زنده ایم با هم زندگی میکنیم.بعدشم با هم میمیریم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری میگم که ناراحت نباشه اینقد ولی فایده نداره.بهش میگم تو هیچیت نیست همش میگه نه من مریضم تو نمیفهمی منو.اینم که بهش میگم میگه اگه ایدز داشته باشم خودمو میکشم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
اینجوری میگم که ناراحت نباشه اینقد ولی فایده نداره.بهش میگم تو هیچیت نیست همش میگه نه من مریضم تو نم ...

چقدر حساس شده بنده خدا این مریضم نباشه اینقدر به خودش تلقین میکنه که اخرم مریض میشه 

رویای خودتو بساز
2731
چقدر حساس شده بنده خدا این مریضم نباشه اینقدر به خودش تلقین میکنه که اخرم مریض میشه 

اره خیلی ترسیده.اخه زخم شده وسط پاش.هرکی میسره میگه ببینم شاید بدونم چته میکشه پایین نشون میده.ادم خجالتی بود.حتی از من خجالت میکشید.ولی الان اینجوری شده ینی واقعا ترسیده

متخصص پوست یا الوروژیست رفته؟

اره رفته.بهش دارو دادن که استفاده کنه و چکاپ کامل نوشتن براش

2740
منم قرص آهن استفاده میکنم ولی تا حالا اینجوری نشدم اولین باره.شما هم ایا اسهال بودی؟

منم اسهال شده بودم رفتم ماما قرص داد گفت چیزی نیست خب شدم

الان یه هفته هست  سیاه هست منم امدم سرج کردم نظراتو بخوانم

نگران نباش فقط اگ خیلی استرس داری یه ازمایش بدی ولی منم نرفتم هنوز

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

منم اینطورم خیلی میترسم آخه دل درد شدید هم دارم

اولین بار ۱۰ سالم بود که از پنجره انباری کوچه رو نگاه کردم تو رو توی قاب پنجره دیدم وقتی گفتی بیا دوست بشیم فک کردم یه دوسته دیگه پیدا کردم اونروزا حتی فکرشم نمیکردم دوستی با پسرهمسایه بد باشه وقتی اولین نامه دومین نامه و به ترتیب نامه هااومدن فهمیدم دوس عادی نیستیم وقتی هردومون از برادرم چک خوردیم بابت دوستیمون یقین پیدا کردم عادی نیس روزی که شنیدم بخاطره چکی که من خوردم برادرمو زدی فهمیدم من برای تو یه دوست معمولی نیستیم وقتی توی ۱۴سالگی اولین خواستگار اومد برام گفتی خط میندازم توروش اگه بیاد خونتون مطمئن شدم دارم درست انتخاب میکنم اما وقتی نتونستی شرط پدرمو برآورده کنی رفتی از شهرمون دنیا رو سرم خراب شد باخودم عهد کردم باهیشکی دیگه رفیق نشم اون روزا گاهی زنگ میزدی اما حرف نمیزدی ولی من صدای نفسهای تورو میشناختم وقتی ۱۸سالم شد بازم دوست شدم اما ن مثل تو فقط برا خوشگذرونی تفریح وقتی شنیدم برگشتی مطمئن شدم اون پیغام ها زنگها کار تو بوده اما باز به رفاقتام ادامه دادم وقتی شنیدی رفتیو تلفنی با بقیه دوست شدی من از تو خبر داشتم تو از من اما چرا غرور نزاشت حرفمونو بهم بزنیم وقتی تو ۲۱ سالگی گفتن برای بار هزارم داره خواستگار میاد گفتم اینم رد میکنم بره اما اما اینبار تو بودی به یه دسته گل با یه شیرینی با عمل کردن شرط پدرم من چقد نفهم بودم که نفهمیدم برای برآوردن شرط پدرم از شهرمون رفتی این دوستی یازده ساله بالاخره به بار نشست ما مال هم شدیم و من تاآخر عمرم عاشقانه دوستت دارم رفیق بچگیم❤️❤️❤️❤️

توروخدا جواب بدید منم دل درد دارم و مدفوع سیاه خیلی ناراحتم😭😭😭

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

علتش چی بود ؟

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2706